Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą odbudować domy dla syryjskich uchodźców. Caritas zbiera pieniądze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 stycznia 2019 r. o 16:19 Powrót do artykułu
Już lece i płace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech te odmy postawi Arabia Saudyjska. W końcu to ich kulturowi bracia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to rząd jest za głupi,żeby rozporządzać się swoja gotówka i musi szukać pomocy takiegoczegoś ,może nawet nie wie gdzie syria leży,za to ta dziwna organizacja z 'c"w nazwie, nigdy się nie rozlicza z otrzymanej forsy,co zajadle przez nią krytykowany Owsiak, robi co rok.ale ja też zgubiłem gdzieś rozum i lece i płace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym wplacila na taka inicjatywe ale absolutnie nie przez tą instytucje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie, przebogate arabusy z arabii kataru kuwejtu wolą zniszczyć europe najazdem ciemnej dziczy,niż pomóc zniszczonym sąsiadom ,a my musimy się wszystkim martwić? ktoś zgłupiał ze szczętem? nic nikomu nie jesteśmy nic winni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Caritas zbiórkę,to przy każdej okazji ogłasza,czasem nawet bez okazji. Kiedy coś da bez ogłaszania takowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim zapłacę stuknę się w glacę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupcy zostaną osądzeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stul lape psie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na nich to moge maksymalnie dac 5 zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Araby do arabi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porażka , to już koniec kościoła jakiego znałem . Czy szejkowie z Kuwejtu , Arabii Saudyjskiej którzy tak ochoczo finansują w Polsce meczety nie wybudują dwóch domów u siebie . Nie chcę więcej wyznawców mahometa w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porażka , to już koniec kościoła jakiego znałem . Czy szejkowie z Kuwejtu , Arabii Saudyjskiej którzy tak ochoczo finansują w Polsce meczety nie wybudują dwóch domów u siebie . Nie chcę więcej wyznawców mahometa w Polsce
 a grrrchonkiewiczowa wydała pozwolenie na dwa takie chu..wiekomu potrzebne zasr.nstwa znaczy obiekty ,i chciało sie tym w prześcieradła poubieranym cudakom ze sznurkiem na bielizne na łbie  długo jechać i spotykać z tymi naszymi zuchami z pło we warszawce ,już wtedy arabusy wiedziały ,że przybędą te dzikie hordy ,a wigwamy będą już na toto czekały,ciekawa ta historia ,czemu żaden pismak nie wyświetli tej sprawy? to  raczej przypadek nie był ,przyjaciele kóz lubią swoje arabskie szekle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie przybędą uchodźcy.Oni, czyli uchodźcy robią dobrą robotę, czyli jak mawiają anglosasi :"good job" Oni, mianowicie siusiają i walą kupy, pod okolicznymi drzewkami i krzaczkami. Ku zadowoleniu okolicznych piesków i ich właścicieli,czyli tzw."psiarzy", bo pieski te mają co wąchać i co lizać, a właściciele, którzy im mordy liżą, też!! smacznego!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez to dla chrzescijan. Kurde, myslisz ze chrzescijanstwo konczy i zaczyna w Polsce? U nad jest od 1000 lat, tam kilka wiekow wczesniej matole. Albo jedna osoba pisze te komentarze albo porabalo kilka osob
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli myślicie, że Chrześcijanie to głównie Polska i Europa, to przytoczę pewne statystki. W Europie żyje ok. 500 milionów Chrześcijan. Na świecie jest ich natomiast około 2,2 miliarda. To znaczy, że około 1,7 miliarda żyje poza Europą. Większość z nich żyje w Afryce i Amerykach. Ale też bardzo dużo żyje w Azji. Syria jakby ktoś nie wiedział jest kolebką chrześcijaństwa podobnie jak Izrael i Turcja. Powinniśmy wspierać szczególnie tak ważne dla nas rejony i ludzi tam żyjących. Polska jest małym krajem w porównaniu do innych na świecie, ale pomagajmy w miarę możliwości. Nigdy nie wiadomo czy kiedyś my nie będziemy potrzebować pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli myślicie, że Chrześcijanie to głównie Polska i Europa, to przytoczę pewne statystki.  W Europie żyje ok. 500 milionów Chrześcijan. Na świecie jest ich natomiast około  2,2 miliarda. To znaczy, że około 1,7 miliarda żyje poza Europą. Większość z nich żyje w Afryce i Amerykach. Ale też bardzo dużo żyje w Azji. Syria jakby ktoś nie wiedział jest kolebką chrześcijaństwa podobnie jak Izrael i Turcja. Powinniśmy wspierać szczególnie tak ważne dla nas rejony i ludzi tam żyjących. Polska jest małym krajem w porównaniu do innych na świecie, ale pomagajmy w miarę możliwości. Nigdy nie wiadomo czy kiedyś my nie będziemy potrzebować pomocy.
 w sumie ,to juz powinniśmy zbierać na 300 mld dolarsów dla żydów co ma przypilnować kongres z usraela i jej judeowysokość żałosny wypierdek dyplomaty  moschbacher nie mniej żałosnego trampusia z czypryna w kolorze konskich szczochów,jerzy przestaniesz pieprzyć od rzeczy, jak ci wszystkie pieniądze zabiorą i w du.pie bedziesz miał wtedy  całe to chrześcijanstwo zdychając z głodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Araby do arabi !!!
 araby do israela,to jest wasza prawdziwa ojczyzna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie , że trzeba pomóc tym dzieciom .  Jak to mówią fundacje każdy grosz się przyda . Więc idę zaraz kontówką przepiłuję monetę 1 groszową na 4 części i dam  1/4 grosza .... na więcej mnie nie stać więc choć tyle pomogę ..... jak to mówią ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka. To kto i w jaki sposób sgłosi się do mnie i odbierze te 1/4 grosza ? Chcę pomóc proszę o kontakt kogoś z tej fundacji .  Mam gest więc daję .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...