Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chodzisz po lotnisku bez uprawnień? Możesz dostać mandat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 czerwca 2017 r. o 17:55 Powrót do artykułu
"Tymczasem na lotnisku odbywają się szkolenia szybowcowe" ciekawe ale ja mieszkam od lotniska 300m i nie byłem tam ok 5 lat ale ani razy na niebie nie widziałem szybowca. Ja mam wadę wzroku i do tego się przyznaję ale czy ktoś nie ma omamów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może coś bliżej - " jak wynoszone są szybowce "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"Tymczasem na lotnisku odbywają się szkolenia szybowcowe" ciekawe ale ja mieszkam od lotniska 300m i nie byłem tam ok 5 lat ale ani razy na niebie nie widziałem szybowca. Ja mam wadę wzroku i do tego się przyznaję  ale czy ktoś nie ma omamów?
Oczywiście w artykule mowa jest o lotnisku w Białej Podlaskiej. Jeżeli ktoś nie widzi to jeszcze można usłyszeć start szybowca. Bo przy starcie słychać charakterystyczny świst liny wyciągającej szybowiec no i warkot wyciągarki jeżeli mieszka się przy skrajnych koncach pasa. W takim w sąsiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......– Różnica między lądowaniem samolotu a szybowcem polega na tym, że o ile ten pierwszy ma możliwość niemal w ostatniej chwili odbić maszynę, o tyle pilot szybowca musi wylądować, co stwarza ogromne zagrożenie dla osób przebywających bez zezwolenia na lotnisku – tłumaczy z kolei Mariusz Kozioł z referatu nadzoru właścicielskiego.... Ciekawe, ciekawe, gdzież to ex wojskowy panie Kozioł nauki z zakresu awiacji cywilnej pobierałeś? W necie nadal jest dostępna wcześniejsza - WPROST BEZCENNA pańska wypowiedź na temat różnic, między lotami VFR, a IFR, za którą masz pan gwarantowany Order Lenina. Aż dziwne, że się pan z ''taką wiedzą'' lotniczą marnujesz w Białej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...