Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chora służba zdrowia w Terespolu

Utworzony przez wiem o co chodzi, 17 czerwca 2010 r. o 21:50
Jeżeli karektka wiezie do Białej Podl chorego z przebitą nogą to trudno się dziwić że ciężko doczekać się na pomoc wtedy kiedy jest naprawdę potrzebna.A za karetkę tatuś z mamusią własnym samochodem,bo przecież nie jest to uraz wymagający leżenia w szpitalu i jakoś do domu trzeba wrócić.Ale po co myśleć w takich kategoriach? Temat pomocy ambualtoryjnej w miejscu stacjonowania karetki-nic się nie stanie jak dyżurująca załoga opatrzy ranę,poinformuje pacjenta co ma robić dalej-korona im z głowy nie spadnie.Natomiast nie ma możliwości wystawienia np.recepty,bo nie ma możliwości założenia dokumentacj na taką poradę ambulatoryjną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli problem karetki był już znany to dlaczego władze samorządowe nie interweniowali wcześniej. Gdzie jest Burmistrz Jacek D. albo radna Zając. Teraz obiecuje, że się tym zainetersuje. Też mi władza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cd napisał:
Jeśli problem karetki był już znany to dlaczego władze samorządowe nie interweniowali wcześniej. Gdzie jest Burmistrz Jacek D. albo radna Zając. Teraz obiecuje, że się tym zainetersuje. Też mi władza.
a co mnie obchodzi burmistrz Terespola ?????Ja jestem z Samowicz !!!! i tez mi nie zrobili zastrzyka ,ale powiedzieli ,ze to wina szefa służby zdrowia Duma -nie podpisał jakies tam umowy .Jeśli jesteś chory i masz auto uwazasz,ze pomozesz jadąc na miejsce do Terespola -ale to błąd .Lekarz tłumaczył,ze jesli ma pomóc lekarz z pogotowia to pogotowie nalezy wezwac do chorego na miejsce!!1Dawniej był lekarz zadowolony,ze chorego dowieźli na miejsce dzisiaj jest odwrotnie !!!Ale to nie wina burmistrza ,ani wójta -chociaz moga interwenuiować ,pewnie skuteczniej jak zwykły Kowalski.Ale wójt w ogóle nie interesuje się takimi sprawami,a burmistrz nie mam pojęcia ,moze i gdzieś zainterweniuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cd napisał:
Jeśli problem karetki był już znany to dlaczego władze samorządowe nie interweniowali wcześniej. Gdzie jest Burmistrz Jacek D. albo radna Zając. Teraz obiecuje, że się tym zainetersuje. Też mi władza.
A ja proponuję z oddziału NFZ wziąć broszurkę - informator ABC OPIEKI ZDROWOTNEJ. Z NIEGO MOŻNA SIĘ DOWIEDZIEĆ JAKI RODZAJ ŚWIADCZEŃ KTO UDZIELA. Jeśli chodzi o pogotowie to udziela ono świadczeń zdrowotnych w razie wypadku, urazu porodu i nagłego zachorowania powodujących zagrożenie życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...