Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ciężarówka wypadła z drogi, kierowca zasnął?

Utworzony przez gość, 24 stycznia 2013 r. o 14:33
Policja to "ślepa" na prawe oko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by tak drogi odśnieżać zacząć to i wypadków będzie mniej. Podziwiam kierowców za jazdę w takich warunkach 40 tonowym kolosem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostałem kierowcą ciężarówki bo mogę podczas każdego kursu zaliczyć kilka dziewczyn (Tirówek).Najładniejsze są w Moskwie ale jak jeżdżę na Ukrainę to zaliczam też pewną agencję towarzyską pod Kijowem,jestem jej stałym klientem. Najważniejsze ,że żona nic nie wie i nic się nie domyśla.Zawsze jej mówię,że ją kocham i że ja nie z tych co korzystają z takich dziewczyn.A ona durna wierzy hi hi hi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
87 procent ciężarówek śmiga na MAGNESACH, ITD jest nie potrzebne,albo jest za słabe na dzisiejsze techniki,temat po prostu ich przerasta. Kierowcy kiedyś spali za kierownicą i nadal śpią.Jak było 30 lat temu,tak jest i dzisiaj.Komu oni są potrzebni i czy nas społeczeństwo stać na ich utrzymywanie ??,tym bardziej że swoje zainteresowanie przenoszą z ciężarówek na fotoradary i auta osobowe. O czego mamy policję w tym kraju ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca ciężarówki napisał:
Zostałem kierowcą ciężarówki bo mogę podczas każdego kursu zaliczyć kilka dziewczyn (Tirówek).Najładniejsze są w Moskwie ale jak jeżdżę na Ukrainę to zaliczam też pewną agencję towarzyską pod Kijowem,jestem jej stałym klientem. Najważniejsze ,że żona nic nie wie i nic się nie domyśla.Zawsze jej mówię,że ją kocham i że ja nie z tych co korzystają z takich dziewczyn.A ona durna wierzy hi hi hi.
To jest ohydne, współczuje twojej żonie sypiać z kimś takim. Ale kłamstwo ma krótkie nogi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca ciężarówki napisał:
Zostałem kierowcą ciężarówki bo mogę podczas każdego kursu zaliczyć kilka dziewczyn (Tirówek).Najładniejsze są w Moskwie ale jak jeżdżę na Ukrainę to zaliczam też pewną agencję towarzyską pod Kijowem,jestem jej stałym klientem. Najważniejsze ,że żona nic nie wie i nic się nie domyśla.Zawsze jej mówię,że ją kocham i że ja nie z tych co korzystają z takich dziewczyn.A ona durna wierzy hi hi hi. [/quote] [quote name='Kierowca ciężarówki' timestamp='1359059259' post='725133'] Zostałem kierowcą ciężarówki bo mogę podczas każdego kursu zaliczyć kilka dziewczyn (Tirówek).Najładniejsze są w Moskwie ale jak jeżdżę na Ukrainę to zaliczam też pewną agencję towarzyską pod Kijowem,jestem jej stałym klientem. Najważniejsze ,że żona nic nie wie i nic się nie domyśla.Zawsze jej mówię,że ją kocham i że ja nie z tych co korzystają z takich dziewczyn.A ona durna wierzy hi hi hi.
Masz jeszcze czym sikać ??? Trypel cie nie zjada ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jeździłem ciężarówką na przewozach zagranicznych.Ale po trzech latach musiałem zrezygnować gdyż żonka naczytała się w internecie że prawie każdy kierowca korzysta z usług przydrożnych panienek.A ja podczas tych trzech lat chyba tylko ze sześć razy skusiłem się na taka panienkę lekkich obyczajów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...