Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co myślimy o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy?

Utworzony przez Zainteresowany, 16 stycznia 2009 r. o 17:07
Ludzie piszmy co myślimy o WOŚP, ja byłem w tym roku wolontariuszem i bardzo mi się podoba, może wymyślimy tu na forum jakiś nowy ciekawy pomysł, aby wesprzeć Jurka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin w tym roku skończyłby 18 lat. Chodził do zawodówki. Miał wielu znajomych. Jeszcze dwa tygodnie temu, w niedzielę, na ulicach miasta kwestował jako wolontariusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wieczorem, jak każdy uczestnik finału WOŚP rozliczył się z zebranych pieniędzy. Chwilę zabawił przed sceną Miejskiego Domu Kultury, gdzie odbywały się koncerty. Potem poszedł zobaczyć się ze swoją dziewczyną. Podczas spotkania pokłócili się. Próbowała go uspokoić. Nadaremnie. Poszła do domu, ale przypomniała sobie jeszcze o czymś. Wróciła, żeby mu to powiedzieć... Marcin wisiał już na pobliskim trzepaku. Dziś w tym miejscu płoną znicze. - To nie jest tak, że zawód miłosny był przyczyną tragedii. Mogła być to kropla przelewająca czarę goryczy, tzw. wywoływacz. http://www.forum.wosp.org.pl/viewtopic.php?f=4&t=8940 ________________________________________________________________________ Nóż mi się w kieszeni otwiera jak patrzę na te zdjęcia: http://s4.zapodaj.net/51392520.jpg.html źródło: http://www.wykop.pl/link/132332/wolonta ... aja-na-pic Przedstawiciele Fundacji powinni się skontaktować z autorem "Wykopu" aby udostępnił im wersję zdjęć bez cenzury, może też dysponuje innymi ujęciami! Nie można tak tego zostawić. Trzeba tępić takie zachowanie. JAK W OGÓLE MOŻNA TAK POSTĘPOWAĆ?! Po prostu ręce opadają... i takich dwóch czy trzech idiotów się dobierze i robią opinię 120 tysiącom wolontariuszy media to pewnie nagłośnią (z jednej strony to dobrze), dając argumenty przeciwnikom Orkiestry i jakiś odsetek ludzi zrażą do całej akcji. W finałach WOŚPu uczestniczę jako wolontariusz od pięciu lat, wcześniej tylko wrzucałem do puszek. Nigdy mi nawet nie przyszło do głowy żeby wyciągnąć z puszki jakiekolwiek pieniądze. Naprawdę smutne, żeby nie użyć ostrzejszych słów (a powinno się - to zwykłe @%/#^&!). Przepraszam za wulgaryzm, ale naprawdę jestem zagotowany. Pozdrawiam prawdziwych wolontariuszy i ludzi wspierających Orkiestrę! gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!!! http://www.forum.wosp.org.pl/viewtopic.php?f=12&t=9901 ____________________________________________________________________ mam pewne wątpliwości komu te pieniądze właściwie służą pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zainteresowany napisał:
Ludzie piszmy co myślimy o WOŚP, ja byłem w tym roku wolontariuszem i bardzo mi się podoba, może wymyślimy tu na forum jakiś nowy ciekawy pomysł, aby wesprzeć Jurka.
Ale jesteś głupi leming ! Owsiak już ci całkiem mózg wyprał ! Byłeś żebrakiem i jeszcze jesteś z tego dumny ? Jeśli chcesz pomagać innym to weż się do jakiejś pracy a zarobione pieniądze przeznacz na potrzebujących a nie stoisz z ręką pod kościołem, nierobie ! Zresztą o ile wiem to żebractwo chyba jest w Polsce zabronione. Ja to bym tych wszystkich owsiakowych terrorystów po prostu wsadził do ciupy i spokój !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciupa napisał:
Ale jesteś głupi leming ! Owsiak już ci całkiem mózg wyprał ! Byłeś żebrakiem i jeszcze jesteś z tego dumny ? Jeśli chcesz pomagać innym to weż się do jakiejś pracy a zarobione pieniądze przeznacz na potrzebujących a nie stoisz z ręką pod kościołem, nierobie ! Zresztą o ile wiem to żebractwo chyba jest w Polsce zabronione. Ja to bym tych wszystkich owsiakowych terrorystów po prostu wsadził do ciupy i spokój !
CO ty piszesz, jesteś głupi. Ja nie żebrałem tylko zbierałem pieniądze w szczytnym celu dla ratowania innych. Ile Owsiak zrbobił przez te 17 lat, i wszystko za darmo dla idei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ows...ml?ticaid=17612 ...Przed tegorocznym finałem WOŚP wybuchł wielki skandal, okazało się bowiem, że większość gwiazd za rzekomo charytatywne koncerty na rzecz dzieci w rzeczywistości pobiera gaże. To zazwyczaj ok. 50% standardowego honorarium. Owsiak zdenerwowany nawoływał wtedy: Artyści, nie róbcie wiochy! Wystosował także oświadczenie, w którym napisał, że jeśli artyści nie zamierzają honorariów przeznaczyć na konto Orkiestry, to ona "dziękuje im za granie". Oburzenie szefa WOŚP na nic się jednak zdało, gdyż większość artystów nie zrezygnowała z zapłaty, tłumacząc to m.in. kosztami dojazdu i noclegu w miejscach koncertów. Trudno jednak uwierzyć, że kwoty, o jakich była mowa, były przeznaczone tylko na pokrycie kosztów. Mowa np. o zespole Arka Noego, który za koncert we Wrocławiu zainkasował 12 tysięcy złotych czy grupie Elektryczne Gitary, do kieszeni których wpłynęło 20 tysięcy za występ w Jeleniej Górze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolontariusz napisał:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ows...ml?ticaid=17612 Oburzenie szefa WOŚP na nic się jednak zdało, gdyż większość artystów nie zrezygnowała z zapłaty, tłumacząc to m.in. kosztami dojazdu i noclegu w miejscach koncertów. Trudno jednak uwierzyć, że kwoty, o jakich była mowa, były przeznaczone tylko na pokrycie kosztów. Mowa np. o zespole Arka Noego, który za koncert we Wrocławiu zainkasował 12 tysięcy złotych czy grupie Elektryczne Gitary, do kieszeni których wpłynęło 20 tysięcy za występ w Jeleniej Górze...
A ty uważasz że ktoś MA OBOWIĄZEK pracować dla Owsika za darmo ? To jeszcze mało że w całej Polsce wszystkie domy kultury, stażacy, pomoc sanitarna itp zapier... przepraszam... pracują za darmo na WOŚP ? Kto im za to płaci ? Prawda jest taka że WOŚP jest organizowana przez instytucje finansowane z pieniędzy podatnika a nie przez żadnych wolontariuszy ! To jest podobna sytuacja jak z 1 Maja za komuny. Jaki dyrektor ośmieliłby się nie wziąć udziału w Pochodzie 1 - majowym ? Jaki dyrektor np Miejskiego Ośrodka Kultury odmówiłby udziału w WOŚP ? Poleciałby ze stołka już na drugi dzień ! Żyjemy w systemie totalitarnym - taka jest prawda ! Zbyszek Hołdys powiedział szczerze : każdy kto nie chce za darmo wspierać Owsika to jest "ch...j". I tego się trzymajmy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zawsze będę dawał ile mogę na Owsiaka, zrozumie to ten kto będzie miał dziecko. W naszym pięknym kraju nie ma oddziału noworodkowego w którym nie ma sprzętu z orkiestry. Oby tak dalej Jurek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dziecko mam , i to nie jedno, i nie z jedną kobietą, a jednak jakoś do Owsika mam tylko obrzydzenie. Dziwne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę wtym tyle dobrego ile złego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciupa napisał:
Ale jesteś głupi leming ! Owsiak już ci całkiem mózg wyprał ! Byłeś żebrakiem i jeszcze jesteś z tego dumny ? Jeśli chcesz pomagać innym to weż się do jakiejś pracy a zarobione pieniądze przeznacz na potrzebujących a nie stoisz z ręką pod kościołem, nierobie ! Zresztą o ile wiem to żebractwo chyba jest w Polsce zabronione. Ja to bym tych wszystkich owsiakowych terrorystów po prostu wsadził do ciupy i spokój !
Zgadzam sie z Toba.Ja juz nie dam przyslowiowego centa na WOSP!! dla mnie to WOSP to kretacze i naciagacze!!!Dlatego tak sadze bo:moje miasto Lukow zbiera poza Lublinem NAJWIECEJ na lubelszczyznie a lukowski szpital praktycznie nie dostaje nic!Przez 17 lat dla lukowskiego szpitala wplynal sprzet wartsci tylko 245 tys!!!!!Wtym roku zebrano w powiecie lukmowskim powyzej 105 tys a lacznie zebrano powyzej Miliona(przez 17 lat)Jak widac inni PODBIERAJA te pieniadze min.Biala Podl.dostala sprzet za 1 450 tys(poltora miliona) i inne miasta ktore tez malo zbieraja.Trzeba robic wszystko zeby nie dac sie robic w "bambuko"!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zupełności popieram polaka. Trzeba to rozważyć na szerszym forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mysle ze ten problem powinien naswietlic Dziennik Wschodni badz Kurier Lubelski.Dlatego tak uwazam poniewaz ludzie powinni poznac prawde o WOSP,redaktorzy powinni podliczyc wszystkie lata kwestowania oraz za jakiej wartosci poszczegolne miasta dostaly sprzet i WSZYSTKO byloby jasne i klarowne,a ponadto zapewne duzo ludzi takim artykulem by sie zaintetresowalo . Na zdrowy rozum :jak ktos daje pieniadze do wspolnej puli przez 17 lat to i powinien tez cos dostac!!!(procentowo ile dany powiat wlozyl--tyle powinien dostac , ale nie jakies strzykawki i lozko dla ambulansu zeby ZAMYDLIC LUDZIOM OCZY)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~polak~ napisał:
Ja mysle ze ten problem powinien naswietlic Dziennik Wschodni badz Kurier Lubelski...
I tu się zdziwisz ! To tak jakby oczekiwać że za komuny Dz. Wsch bądż K.Lub. czy inna Trybuna Ludu naświetli sprawę przymuszania ludzi do chodzenia na pochody 1-majowe. Przecież to jest jedna banda ! Reżym !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~polak~ napisał:
Zgadzam sie z Toba.Ja juz nie dam przyslowiowego centa na WOSP!! dla mnie to WOSP to kretacze i naciagacze!!!Dlatego tak sadze bo:moje miasto Lukow zbiera poza Lublinem NAJWIECEJ na lubelszczyznie a lukowski szpital praktycznie nie dostaje nic!Przez 17 lat dla lukowskiego szpitala wplynal sprzet wartsci tylko 245 tys!!!!!Wtym roku zebrano w powiecie lukmowskim powyzej 105 tys a lacznie zebrano powyzej Miliona(przez 17 lat)Jak widac inni PODBIERAJA te pieniadze min.Biala Podl.dostala sprzet za 1 450 tys(poltora miliona) i inne miasta ktore tez malo zbieraja.Trzeba robic wszystko zeby nie dac sie robic w "bambuko"!!!!
A ja wysyłam sms-y na rzecz głodujących dzieci z Etiopii i z Konga. WOŚP też wspomagam bezinteresownie. I nie obchodzi mnie gdzie zostanie uratowane dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja wysyłam sms-y na rzecz głodujących dzieci z Etiopii i z Konga. WOŚP też wspomagam bezinteresownie. I nie obchodzi mnie gdzie zostanie uratowane dziecko.
A ja nie dam centa i chcialbym zeby w moim Lukowie calkowicie zlikwidowano sztaby WOSP ,zeby wogole nikt nie kwestowal---moze wtedy "centrala-sztab" WOSP to DOCENI i kupi sprzet do lukowskiego szpitala za 1 milion badz 2 (bo taki sie nalezy miastu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...