Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co z Białą Księgą Dróg w Białej Podlaskiej? W powstaniu przeszkodziła przerwa wakacyjna

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 października 2019 r. o 22:33 Powrót do artykułu
Rok rządów litwiniuka to rok stracony dla białej. Rozwija się piszczac lomazy wisznice a biała się cofa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dariusz Litwiniuk??! Panie redaktorze!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litwiniuk zajęty jest kampanią wyborczą a nie Białą P. Woli robić w MZKa integracyjne imprezy niż budować drogi stadion itp. PO najważniejsze. Brawo Biała wyboru Prezydenta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten facet to krętacz. Będę rozmawiał, będę się pytał. On wszystkich zawodzi. Chyba już wszyscy zorientowaliście się kto w Białej rządzi. Nasze miasto na razie ma zastój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerwa wakacyjna?! A co ma piernik do wiatraka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecywali dużo, wszystko dla dobra mieszkańców. Miało miasto z gmina robić wspólne drogi i projekty. Widać między grabanowem a Biała. Szkoda mi dzieci, ktore wracają po tym zakręcie ze szKoly. 300 metrów chodnika i nie wiedzą kto ma go zrobić. Tak dbają o bezpieczeństwo.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerwa wakacyjna?! A co ma piernik do wiatraka?
 Ma to samo co remont dróg w parku radziwillowskim do wywalenia tylnej części ciała na uczniów szkoły muzycznej i korzystających z bibliotek, czyli mam was gdzieś i co mi teraz zrobicie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było pokazać, co PiS narobiło w Białej Podlaskiej, a nie czekać!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...