Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co z oddziałem dziecięcym w szpitalu w Białej Podlaskiej?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 listopada 2016 r. o 21:39 Powrót do artykułu
Ten szpital.to.niewypal.. sprzet.. marmury.. a fachowcy najgorsi w wojewodztwie... omijać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to fakt budynek jest ładny ale personel? noc cóż ma wiele do życzenia ! wielu lekarzy niestety może i ma wykształcenie teoretyczne ale wiele brakuje do wdrożenia go w praktyce . Nawet stołówka serwuje wielkie porcje i nawet dla dziecka połowy nie można kupić bo....tak jest zaprogramowana kasa -szok ! to też chyba pierwsze takie ..."zaprogramowanie" -na każdym kroku przeciw pacjentowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łóżka łóżkami ale oszczędnosci na rekawiczkach. Coz jedna pielegniarka obleci wszystkie sale w jednych rekawicach o myciu rak juz nie wspomne a przeciez to moze uratowac zycie... Mojemu dziecku potrafily drugi raz wkladac ten sam welflon... Ech... Zupelny brak higieny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odsłania się prawdziwe oblicze bialskiego szpitala. Ładne i czyste pomieszczenia nie zastąpią solidnego oraz, na miarę obecnej wiedzy medycznej, leczenia pacjentów. Część personelu lekarskiego tkwi w głębokiej przeszłości, rutynowo traktując chorych, aplikując duże dawki leków, bez głębszego wnikania w istotę schorzeń. Poza tym mam poważne wątpliwości związane z rozliczeniami z NFZ. Warto te wątpliwości rozwiać. Podniesienie jakości leczenia powinno być naczelnym hasłem tej placówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddział Dziecięcy leczy na bardzo wysokim poziomie.Personel bardzo miły,uprzejmy.Polecam i bardzo dziękujęza leczenie mojego wnuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddział Dziecięcy jest super! .Dziękuję całemu personelowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...