Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cofała i wjechała w radiowóz. Teraz poważne kłopoty ma jej kolega i jego znajomy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 grudnia 2019 r. o 10:39 Powrót do artykułu
Brawo Policja buzują się narkotykami a potem ganiają z nożami. Bananowa młodzież do roboty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jakiej okazji jeden z nich ma odpowiadać za kierowanie pod wpływem środka odużającego, skoro dziewczyna kierowała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaleźli pod samochodem. A jak pod samochodem będzie plama oleju to mandat dostanie ten kto zaparkowal w tym miejscu mimo, że oleju nie gubi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś polityk decyduje, że alkoholem, oraz papierosami można odurzać i uzależniać, a innymi używkami już nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bananów młodzież, kiedyś zostałem poczestowany marihuana i jakoś z nożami nie biegałem. Znam osoby które palą już nalogowo i funkcjonują normalnie. Wypijaja kilka piw i im starczy żeby spędzić weekend. A znam takich co nie palą, ale piją wódkę. A po wódce nieśmiertelność im się włącza i agresor. Z moich obserwacji wynika, że osoby palące są spokojniejsze od pinacych. Także jak "narkotyki" znasz tylko z mediów to się nie wypowiadaj. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry za błędy, ale tak mi słownik uzupełnił brakujące słowa i nie sprawdziłem przed wysłaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj pisali że 2 mężczyzn za zabicie człowieka dostali odpowiednio 5 i 4 lata, a tutaj za posiadanie woreczka z marihuaną też grozi 5 lat. Gdzie tu jest sprawiedliwość????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja ***e niech ktoś się *** weźmie za to po***e prawo bo to przecież tak być nie może że koleś u którego znajduje się w woreczku roślinę o działaniu halucynogennym lub rozweselającym który nikomu nie robi krzywdy dostaje taki sam wyrok jak bydlak który po pijaku zabija samochodem lub inny bydlak który napada/gwałci/rabuje !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż to straszni przestepcy, a u synka andrzejka halickiego z peło jak znalezli to go uniewinnili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poeta wierszokleta i groch z powidlem. Wiekszej weny twórczej w nowym roku redaktorom DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tym razem się nie pomyliłem- znowu zlot ćpunów w komentach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tym razem się nie pomyliłem- znowu zlot ćpunów w komentach.
 Haha ha idę se walnąć w kabel, żeby mi uśmiech z twarzy nie zszedł za szybko. Alkoholiku :)  Marihuana jest naturalnym ziolem rosnącym nawet i samoistnie. Ma właściwości lecznicze przy wielu chorobach, ale lepiej dobić społeczeństwo wódką, która w żadnym stopniu nie jest dobra na organizm.  W Holandii jakoś nikt nie chodzi nacpany, a ma taką możliwość. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kary za posiadanie tego gów..a są o wiele za niskie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy gang Olsena, tle że frajerzy autentyczni xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można można zostać posiadaczem narkotyków tylko przejdz za blisko policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kary za posiadanie tego gów..a są o wiele za niskie!!!
 Idź być idiotą gdzie indziej. Lepiej zaclać się na śmierć, ubić po pijaku snajomka na melinie, albo sprać żonę, prawda? To "zielsko" to taki sam "narkotyk" jak kawa, tylko trochę inaczej działa. Szkoda, że decydenci mają w tej kwestii głowie w zasadzie to samo co autor komentarza na który odpowiedziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...