Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale kto ich rozczyta z chińskich literek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie kupywsm nic z Chin. Tylko Polskie produkty, głównie w Biedrące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELSKIE TO BRAMA DO EUROPY DLA TOWARÓW CAŁEJ AZJI !!!! Lublin powinien być jak HONGKONG, to nasza szansa na najbliższe stulecie. Macierewicz nie pozwolił w Łodzi, to przyjechali do Małaszewicz. Jak obca agentura (PO, PIS, SLD, PSL itp.) tego nie storpeduje to może się udać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście sprowadzą swoich pracowników którzy wszystko zorganizują i będą tam pracować, czyli dla nas zero korzyści a raczej będziemy jak zwykle wydymani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden wygląda jak JET LI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
LUBELSKIE TO BRAMA DO EUROPY DLA TOWARÓW CAŁEJ AZJI !!!! Lublin powinien być jak HONGKONG, to nasza szansa na najbliższe stulecie. Macierewicz nie pozwolił w Łodzi, to przyjechali do Małaszewicz. Jak obca agentura (PO, PIS, SLD, PSL itp.) tego nie storpeduje to może się udać :)
 Wara od nas z Terespola, Malaszewicz. W d.... mamy Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mali polscy przedsiebiorcy maja szanse na ecommerce to gwozdz do trumny dla malych e-sklepow internetowych chinczycy nas zeleja towarami i to jeszcze z przemytu bo oni cła i podatku nie odprowadzaja jak tylko to wprowadza juz nie oddam glosu na PIS ja i wielu innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno poseł Abramowicz już pobiera korepetycje z języka chińskiego.... To bardzo dobry prognostyk, bo od czasu, jak Abramowicz został posłem, to, niby jeszcze po polsku, ale jakoś dziwnie rozmawia z wyborcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakaś tragedia z tymi paczkami. w sumie mnie to nie dziwi, rynek chiński wpływa do nas drzwiami i oknami i co lepsze, ich jakość wcale nie odstaje od polskich produktów. choć ja jednak wolę robić zakupy u polskich producentów, nawet zakupy odzieżowe. ceny są wyższe, ale to jednak tutejszy materiał i wykonanie :) od paru ładnych lat kupuję ciuchy tylko tu i jestem zadowolony ***s://***mewa24.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...