Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

coś podobnego?

Utworzony przez paweł, 11 lutego 2009 r. o 16:21
Zachęcam do przeczytania ciekawego artykułu w lokalnym szmatławcu -wspólnota. To nie mieści się w pale, że takie rzeczy działy się dotąd w majestacie prawa w międzyrzeckiej spółdzielni. Brawo p Redaktor Zgorzałek, za ten artykuł. Co dotąd robił zarząd i rada nadzorcza spółdzielni,że do takiej skandalicznej sytucji dopuszczono. Przecież to rozbój w " biały dzień" Spóldzielnia na tym osiagała dodatkowe dochody, kosztem swoich członków. Nie mogę tego pojąc, że mieszkajacy na tym samym 3 piętrze, lecz w blokach o róznej wysokości - jedni korzystali z 10% bonifikaty, a inni nie. Należy zastanowic sie czy tego pomysłu nie należy zgłosic do ksiegi rekordów - absurdów. Pani redaktor czekamy na następne kwiatki z międzyrzeckiej spóldzielni i miasta, zapewne są one skrzętnie ukrywane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paweł napisał:
To nie mieści się w pale, że takie rzeczy działy się dotąd w majestacie prawa w międzyrzeckiej spółdzielni. Brawo p Redaktor Zgorzałek, za ten artykuł.
pani redaktor, czy temat spoldzielni to cos osobistego, bo jakies takie duze zaangazowanie tu widac... a na innych polach, rowniez ciekawych tego pani zaangazowania dziennikarskiego jakby mniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pani redaktor, czy temat spoldzielni to cos osobistego, bo jakies takie duze zaangazowanie tu widac... a na innych polach, rowniez ciekawych tego pani zaangazowania dziennikarskiego jakby mniej?
Dobrze, że ktoś pdjął temat spółdzielni przecież to komunistyczne siedlisko ingnorantów i nieuków, sami swoi na czele z preziem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dobrze, że ktoś pdjął temat spółdzielni przecież to komunistyczne siedlisko ingnorantów i nieuków, sami swoi na czele z preziem.
pewnie ze dobrze, ale jak wejdzie do spoldzielni zielona mafia to bedziemy mieli lepiej? a na to tylko sie zanosi, bo juz tam chlopcy od mafijnych arbuzow sa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa #2, jeśli masz jakieś ciekawe sprawy dotyczące spóldzielni lub miasta, to powinieś zainteresowac prasę. Ja całe życie mieszkam na I p i nie wiedziałam, że płaciłam za sąsiadów z góry. To dopiero kwiatki. Co na to wielce zasłużeni- dla spółdzielni p TK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kupuję tego brukowca. Czy może ktoś jaśniej napisac o co chodzi Mieszkam w spóldzielczych blokach w Międzyrzecu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie kupuję tego brukowca.
chcesz wiedziec? to szybko przeczytaj w topazie albo stokrotce!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję gosciu # 7 za radę, już tak zrobiłem, jak proponowałeś. Tyle lat mieszkam w spóldzielni ale otym nie wiedziałem. dziękuję i pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie czyta tego pisma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorącą konfrontację zorganizowali w poniedziałek 9 lutego br. w Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Legionowie autorzy programu ;Teraz Mazowsze;. Podczas kręcenia materiału prezes Szymon Rosiak musiał wysłuchać co mieszkańcy sądzą o jego kilkunastoletnich rządach w spółdzielni. Główne zarzuty: drastycznie podniesione czynsze, zaniedbanie remontów, brak informacji o działaniach spółdzielni, zmanipulowane wybory. Mieszkańców ciekawiło też, ile prezes zarabia i kto zbudował dom, w którym mieszka. Program Teraz Mazowsze ; zostanie wyemitowany na antenie TVP3, w środę 18 lutego o godz. 19.05.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Wczoraj wspólnota podała b przyjemną dla nas spółdzielców informację. Gratuluję SM w Międzyrzecu za pozyskanie środków unijnych, proszę trzymac tak dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...