Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cross okazał się zbyt wyczynowy dla Straży Miejskiej

Utworzony przez gość, 25 lutego 2015 r. o 22:02
Reksio sam jesteś jak enduro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo referendum i po SM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy temat. Bestia okalecza strażników w pracy, ale za 12tys. warto ja w domu mieć... Niech pan komendant ogłosi przetarg otwarty, to podwoi kwotę przychodu za ten pojazd z przebiegiem 100km!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co niedorajdom ze straży wiejskiej płaci się tak wielką kasę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reksio sam jesteś jak enduro
Reksio ma racje to enduro. Motocykle crossowe nie mają elektryki(oprócz modułu) i homologacji do poruszania się po drogach publicznych- są stworzone do wyczynu. Oprócz tego są bardzo wyżyłowane, tłok wymienia się co ok. 40 motogodzin. Tak czy siak jazda nimi nie jest jakoś specjalnie trudna(po prostych i na dziurach powinno się stać, a nie siedzieć na du***), a w szczególności enduro które dostała SM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to możliwe,,,,by zakup motocykla mógł być wcześniej dokonany właśnie po to by mozna było później ogłosić przetarg ograniczony (tylko do pracowników urzędu)?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co mówi ustawa o przetargach,może ktoś kompetentny wypowie się w tej sprawi.Ja myślę że to śmierdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przetarg przetargiem, i tak sprzedadza komus znajomemu za nizsza cene
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...