Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czeski przewoźnik zawiezie z Pragi do Terespola. Ale w Białej Podlaskiej się nie zatrzyma

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2020 r. o 08:56 Powrót do artykułu
Suuper! Na pewno przy okazji skorzystam z tego przewoźnika Moim zdaniem takich zezwoleń powinno być więcej co spowodowałoby większą konkurencyjność na polskich torach, a tym bardziej spadek cen biletów, które do tanich nie należą. Przykre jest to, że Biała Podlaska została pominięto w rozkładzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronek organizuj protest ,toż to nie może być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meblarzu zapraszam robić barykady kiedy będzie jechał ten pociąg #muremzastacjawbialej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten meblarz chodziaz walczy o dobro tego miasta. A jak tam wasz dyzma? Już ma gdzieś biała i tylko o kolesiach myśli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dziwi mnie dziwi ,że przewożnik czyli Leo-Ekspress pominął w rozkładzie stację Biała Podlaska /miasto liczy prawie 60 tys mieszkańców/ gdy tymczasem postoje zaplanowane są w miejscowościach o wiele mniejszych jak Opoczno /21 tys. miesz/, Włoszczowa / 11 tys. mieszk., Łuków/30 tys,mieszk/ Rozmawiałem z UTK O/Lublin przekazano mi informację ,że to wyłącznie sprawa przewożnika ,że tam należy kierować uwagi dot. rozkładu jazdy. Dziwi mnie podjeście UTK czy ten urząd nie powinien przy wydawaniu pozwolenia na przejazd brać pod uwagę dobra polskich pasażerów i stawiać pewne warunki ubiegającemu się o dopuszczenie do przejazdu po naszym terytorium ? Ta sprawa powinna zainteresować naszych parlamentarzystów . Dziś rozmawiałem z przedstawicielstwem Leo Express /infolinia/ podano mi ,że nie są na razie planowane kursy a sprawę należy zgłosić drogą e-mail
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do samej Pragi i Budapesztu ludzie tak jeżdżą? Naprawde jest takie przepełnienie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można kupić tez bilet tylko do Warszawy. Pominięcie Białej Podlaskiej jest dla mnie niezrozumiałe. Jeżdżę dość często i praktycznie zawsze ludzie stoją na korytarzu bo nie ma miejsc a PKP daje trzy wagony. Najwyraźniej komuś bardzo zależy żeby w tym mieście nic się nie zmieniło pod względem komunikacji ze stolicą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemysław Edgar Gosiewski  nawet "wybudował" peron we Włoszczowie żeby  zatrzymać ekspresy (EIP) Pendolino, to i Leo Expres się zatrzyma. A co w Białej Podlaskiej "wybudowali" albo załatwili Bierecki, Szewczak, Sasin? Fłosowaliście na spadochroniarzy, to będziecie furmankami do stolicy jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała Podlaska zasługuje na transport XXI wieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Czeski przewoźnik zostanie w Czechach a mikole które są za Czechami niech też jadą do nich jak im w Polsce źle.....zdrajcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Białej rządzi Garden i po co mu konkurencja do Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby się nie zatrzymywał w Terespolu, to nie byłby relacji Terespol-Praga. Jakie oburzenie że w Terespolu się zatrzyma a w Białej już nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Szarak Biala pozbył się pokomunistycznych PKSów, a ma Gardena z XXI wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ze wszystkim chu....nia i tyle. Lotnisko zlikwidowali a i pociągi nie będą się zatrzymywać. Pięknie Pan Prezydent dba o miasto!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokażcie mi inne miasto na prawach powiatu, przez które przejeżdża pociąg pospieszny nie zatrzymując się :D Jednak Biała Podlaska to dziura, trzeci świat... Leo Expres o tym wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybraliśmy parlamentarzystów, którzy zrobią nam raj na ziemi w Białej Podlaskiej. Po co mamy gdzieś wyjeżdżać. A pielgrzymki są przecież autokarowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin miasto wolne od obcych przewoźników A co do połączeń to przydało by się połączenie z Pragą Wiedniem Bratysławą czy Budapesztem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...czeski błąd... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka strata! Węgrzy ani Czesi nie przyjadą obejrzeć pomnika małżeństwa Kaczyńśkich posadowionego na gruzach ostatniego miejskiego szaletu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka strata! Węgrzy ani Czesi nie przyjadą obejrzeć pomnika małżeństwa Kaczyńśkich posadowionego na gruzach ostatniego miejskiego szaletu!
 Gdzie ciebie można oglądać to można im jeszcze pokazywać największego idiotę w Białej. a za bilety postawić nowy szalet imienia Janosika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...