Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy w Radzyniu Podlaskim jest smog. Dowiesz się na spotkaniu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 grudnia 2019 r. o 20:26 Powrót do artykułu
Temat powinien brzmieć : Uwaga! Koniec z podziałem śmieci na " palne" i "niepalne".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie lata 80te moja młodość w kamienicy 34 lokale kamienic dużo zimy srogie co dzień palenie w piecu i w kuchni i nie śmierdziało na dworze więc teraz skąd ten smok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie małe miasto jak Radzyń Podlaski i smog??!! Myślałem, że smog dotyczy tylko dużych miast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedys nikt nie mowil o smogu,ludzie nie chorowali na takie choroby jak obecnie itd.Zagrożenie jest gdzie indziej, w zywności nafaszerowanej chemią,ròznymi wynalazkami lekami o ktorych co jakis czas możemy przeczytac,ze wycofuja itd. Włączmy myślenie...KTOŚ chce nas uzależnić...od wody, prądu,ogrzewania...Pomyślcie przez chwile co bu sie stało,jesli te wszystkie dobrodziejstwa wylączą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej zapytać: a gdzie smogu nie ma? Łatwiej będzie o odpowiedz :) jedynym słusznym rozwiązaniem jest wymiana kotłów na ekologiczne z certyfikatami. Inaczej problem nas nie ominie. Osobiście jakiś czas temu zdecydowałam się na certyfikowany kocioł EEI PELLETS polskiego producenta i jestem bardZo zadowolona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy wiecie o smogu... Wpadnijcie do Zamościa. U nas normy przekroczone na maxa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...