Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czytelnik naskarżył, a sanepid skontrolował. "Kurak zamknięty"

Utworzony przez kurak hmm, 17 stycznia 2010 r. o 14:25
''Sanepid trafił na moment, gdy mieliśmy poważną awarię'' AWARIA BRUDU ?? nowe pojęcia widzę co ma związek ogrzewanie z brudnym lokalem ? wody nie mieli żeby podłogę umyć ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem tam stałym klientem- brudu tam nie am 0- a dziwne żeby zimą podłogi lśniły .Jedzenie oki . Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa...zapraszam na Reformacką - tam dopiero syf i tłuszczem ochlapane.....pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna bzdura i wymysł konkurencji. Sprawdziłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z przedmówcami. Dla mnie ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo jestescie pracownikami albo tym szefem ;d haha kto tam był to wie ze pióra są w kurczakach frytki niczym guma i zimne kurczaki bo leza cały dzien pewnie sanepid za niewinnosc dał mandat 500zł ? pewnie za czystosc nagroda byla w postaci mandatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absurdalny lokal. Jadłem tam dziś. Zamówiłem kanapke kuraka, za któą zapłaciłem 5,60 zł ale juz nie chodzi o cene. Wiecie co to było ? Zwykła bułka do hamburgerów z biedronki, niezbyt smaczny, twardy ale ciepły kurczak, troche zielonej sałaty i niedobry majonez... no sorry bez przesady ale jak ktoś idzie do knajpy to chyba jakieś wymagania ma co nie? Nijak się miał do tej kanapki ze zdjęcia.. Niech się nauczą robić porządne żarcie niż dawać jakiś shit swoim klientom. W życiu juz tam nie pójde. Kentucky jest o wiele lepsze i jakie mają dobre hamburgery, wielka szkoda że tam nie poszedlem zjesc. Ale juz wiem ze na przyszlosc bede wybierac sprawdzone lokale. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA DZISIAJ BYLAM TE KURCZAKI SMAKUJA JAK... WLASNIE ONE SĄ NIJAKIE DO TEGO JAKIEŚ PIÓRA WYSTAJACE A OBSLUGA TO ZACHOWUJE SIE JAK BY U SIEBIE W DOMU BYLA I WLASNIE TEZ RAK JAKOS NIE WIDZIALAM ZEBY MYLI A W ZLEWIE KOLO BARU RESZTKI SALATKI CIEKAWE KIEDY ONI TACKI MYLI ? OGOLNIE NIE POLECAM ALE NIECH KAZDY SAM SPRAWDZI ZEBY NIE BYLO W KENTAKI TEZ NIE LEPIEJ . JAK KTOS CHCE KURCZAKA ZJESC NIECH KUPI I SAM ZROBI BEDZIE WIECEJ I SMACZNIEJ . PS WRZORAJ WIECZOREM WYMIOTOWALAM BO TYM ''SMACZNYM'' JEDZENIU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze primo w Kuraku sprzedawane sa przeterminowane surowki, po drugie kanapka to totalny shit i w zyciu sie nie oplaci kupowac, po trzecie obsluga beznadziejna, po czwarte to lokal brudasow... sanepid moglby tam wpadac czesciej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
surowki czasami maja dziwny smak i zapach . jak tam zaszedlem ostatnio siedziala tam jakas ''pani'' pachnaca inaczej mowiac delikatnie . radzilbym czesciej uzywac wody w tym lokalu i mopa ja juz zdania nie zmienie i nie pojde tam ale inni moze sie nabiora na tluste kurczaki z piurami jak otwierali to kurczaki byly dobre ale mozna zauwazyc ze inne osoby tam pracuja niestety niech dalej takich zatrudnia to nikt nie bedzie jadl u brudasow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzis w skrzydełkach znalazłem kilka biur fuuuuuuuuuu . Nawet nie ma gdzie rąk wytrzeć nie wspominając o tym że nie ma umywalki żadnej i ubikacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRACOWAŁAM W KURAKU I POWIEM JEDNO NIE POLECAM NIKOMU POMIJAJĄC TO ZE WŁAŚCICIEL TO NADAJE SIE DO TEGO JAK SĘDZIA DO KOPANIA ROWÓW WYPŁATA 30GO NIBY A W PRAKTYCE 15GO WYCHODZI NASTĘPNEGO MIESIĄCA I TO OCZYWIŚCIE PO 200 ZŁ I TRZEBA SIĘ UPOMINAĆ . CO DO JEDZENIA TAM TO TAK : FRYTKI SĄ NIE DOBRE SZCZEGÓLNIE JEŚLI KTOŚ BIERZE NA DOWÓZ ZANIM DOJADĄ SĄ TAK NASIĄKNIĘTE OLEJEM... FRYTURA JEST MIESZANA Z NAJTAŃSZYM OLEJEM I NIKT JEJ NIE WYMIENIA WIĘC OLEJ JEST TAK PRZEPALONY ŻE GŁOWA MAŁA KURCZAKI ŚMIERDZĄ W ZAMRAŻARCE I SĄ CZARNE TO MARYNUJĄ JE ŻEBY NIE WYRZUCAĆ SUMUJĄC JEST TAM BRUD SMRÓD I I ZERO HIGIENY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sle dzis smierdziało moczem w kuraku.... zdecydowanie wole kentaki może drożej jest ale przynajmniej higiena jakaś jest nie to co w kuraku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się zastanawiam czy oni tam posiadają wodę?? tam jest taki bród że aż oczy bolą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnię osobę do pracy w barze gastronomicznym w charakterze sprzedawcy. Elastyczny czas pracy. Mile widziani studenci. CV ze zdjęciem proszę przesyłać na pracaseven@gmail.com.
nie polecam isc tam do pracy to wlasnie do kuraka nie dosc ze za grosze to trzeba zebrac dosłownie o swoje pieniadze kto tam pracowal to doskonale wie i mozna zapytac do tego nie daje umowy tylko zwodzi ludzi i narazie . Wiec jeśli chcesz żebrać o wypłąte idz do kuraka chcesz pracowac w brudzie ? idz do kuraka inspekcja pracy nie dlugo zawita .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...