Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Domowy Szpital już powstał. Trwa odbiór techniczny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 stycznia 2017 r. o 13:14 Powrót do artykułu
Michnik z Wałęsą i Balcerowiczem na wniosek Sorosa i Fundacji Batorego rozgonili po świecie nasze dzieci a nam przychodzi tu umierać dość często w skandalicznych warunkach i samotności. Więcej jest schronisk dla zwierząt niż hospicjów i miejsc opieki paliatywnej jak to w/w. Jedna jaskółka wiosny nie czyni -powiadają i z tym tu tematem jest podobnie. Mój kraj przez ostatnie 28 lat został obdarty ze wszystkiego co się wiązało z tradycją i moralnością i etyką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny budynek i bardzo potrzebny. Miejmy nadzieję, że będzie w nim dobra opieka. Chciałabym, żeby znalazły w tym budynku opiekę nie tylko rodziny i znajomi "bialskich prominentów " ale także, ci, których nie jest stać na opiekę prywatną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jakiej moralności został obdarty przez liberalnych ludzi ? Przez to że ludzie w końcu mogą robić kariery jak są zdolni ? Że mamy 90% mniej zabójstw niż przed 30 laty? Że ludzie już nie śmiecą jak kiedyś ? Że za bycie innym już się nie zabija ludzi ? Czy to jest złe ? Wiele osób idealizuje PRL i chce go widzieć przez różowe okulary, ale on był szary, a nawet czarny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...