Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwa dni spędził na drzewie. 73-latka uratowali strażacy

Utworzony przez poszukiwacz, 18 stycznia 2011 r. o 16:53
O ile dobrze pamiętam,nie tak dawno ten sam czowiek był eż poszukiwany...... No ale może się mylę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mylisz sie i to bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cale szczescie, ze starszego pana udalo sie uratowac.nie zebym byl jakims maniakiem, ale biorac pod uwage chociazby ta historie - warto zachecac starszych ludzi do oswajania sie z nowymi technologiami.gdyby tylko mial ze soba komorke, byc moze nie czytalibysmy tego artykulu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie uznania dla strażaków...byłam tam i widziałam wszystko...trzech strażaków zanim przybyła łódź wskoczyło do wody której miejscami było po pas i w swoim zwykłym ubraniu pobiegli do tego mężczyzny.widziałam później jak bardzo byli wyziębieni i przemoczeni do pasa.podziwiam bardzo woda była chyba bardzo lodowata bo po ich twarzach było widać że chyba stopy mieli poodmrażane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak,stałem koło wozu strażackiego i widziałem jak trzymali się za stopy...i na sygnałach tych przemoczonych wóz strażacki stamtąd zabrał....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...