Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No jakie niewiniątko z dyrektora. Mógł powołać Hajdara na p.o.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziński, walnij setę do śniadania- jak wtedy gdy byłeś w PO i jeździłeś odważnie po mieście- to może rozum Ci wróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 dni wolnego. Nikt tak nie ma. To skandal. To, kiedy ten lekarz/poseł pracował? Chyba zdalnie lub prywatnie. Chce być posłem, nie przeszkadzać. Niech pokaże co potrafi w większej skali, niż powiatowy lekarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawód ordynator?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co był ten show z demonstracją ???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś nie jest z pisu to do zwolnienia, zniszczenia ... decyzje polityczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy można być ordynatorem np. na 1/4 czy 1/8 etatu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież PiS wycofał konieczność ogłaszania konkursów na różne stanowiska bo tylko dzięki temu mógł osadzić armią misiewiczów tysiące stołków ! A teraz pan dyrektor zasłania się konkursem ! Kto mu w to uwierzy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre - 100 dni wolnych to trzy miesiące. doliczając święta, weekendy etc. wychodzi, że pan Haidar chciał być ordynatorem na pół etatu. A obraził się na umowę, która śmiała się skończyć bez jego zgody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam Chodziński z zawodu dyrektor...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziński absolwent brzeskiej i zaocznej turystyki na AWF zwalnia ordynatora!!!???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie konkurs powinno ogłosić się jeszcze w 2019 tak aby była ciągłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wspieram pisu ale wydaje mi się że cała ta burza jest trochę rozdmuchana. Skoro ordynatorowi skończyła się umowa to staje do konkursu i wygrywa. Proste. Chyba że ktoś tu ściemnia ale jestem zwykłem człowiekiem bez zaplecza politycznego i nie wiem jakie smaczki wchodzą w grę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za ordynator, co ma 100 dni urlopu. Jak przypilnuje oddziału. POrażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież PiS wycofał konieczność ogłaszania konkursów na różne stanowiska bo  tylko dzięki temu mógł osadzić armią misiewiczów tysiące stołków ! A teraz pan dyrektor zasłania się konkursem ! Kto mu w to uwierzy !
 Wycofał? Napisz skąd masz te informacje (wybjurcza to nie jest wiarygodne źródło). Albo kłamiesz, albo jesteś ignorantem, bo ustawa o działalności leczniczej - szczególnie artykuł 49 - w dalszym ciągu zawiera przepis, że w podmiocie leczniczym niebędącym przedsiębiorcą przeprowadza się konkurs na stanowisko m. in. ordynatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziński absolwent brzeskiej i zaocznej turystyki na AWF zwalnia ordynatora!!!???
 Widzę, że czytanie ze zrozumieniem dla niektórych to sztuka zdecydowanie ich przerastająca. Nie odróżniają pojęcia "zwalnia" od pojęcia "umowa dobiegła końca".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież PiS wycofał konieczność ogłaszania konkursów na różne stanowiska bo  tylko dzięki temu mógł osadzić armią misiewiczów tysiące stołków ! A teraz pan dyrektor zasłania się konkursem ! Kto mu w to uwierzy !
 uwierzą normalni ludzie, nie zmanipulowani przez lewackich krętaczy pod znaku KOD-u i PO. Wszystkich obowiązuje prawo i wolne sądy oczywiście ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież PiS wycofał konieczność ogłaszania konkursów na różne stanowiska bo  tylko dzięki temu mógł osadzić armią misiewiczów tysiące stołków ! A teraz pan dyrektor zasłania się konkursem ! Kto mu w to uwierzy !
 Ja myślę, że uwierzy mu ten, kto zna przepisy i na nich się opiera, zamiast na sztucznie wywołanej medialnej burzy. Bo przepisy (polecam wpis ~abc) wyraźnie mówią, że na stanowisko ordynatora w szpitalu takim jak ten bialski, organizuje się konkurs. Dyrektor zapewne mógł aneksować umowę, ale jeśli Haidar miał już zawarte w niej 100 dni wolnego, to uznał, że nie należy tego ciągnąć w dalszym ciągu, do czego miał jak nabardziej prawo. Przecież po wliczeniu dni wolnych takich jak weekendy i święta Haidar mógł być ordynatorem raptem przez jakieś pół roku. A reszta na wolnym. Krzyczycie o przepisach, o praworządności, a teraz nagle domagacie się, żeby dyrektor albo naruszył ustawę, albo w nieskończoność ciągnął tę historię z ordynatorem na pół etatu. Haidar przecież może w konkursie wystartować. Ale nie chce, bo nawet jesli by wygrał, to mu nikt już pół roku wolnego nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ma być jednocześnie posłem i ordynatorem to możliwe? Nie jest normalne fizycznie dzielić stanowisko ordynatora i posła, bo była to fikcja, przecież pensje ma tą samą i jest lekarzem specjalistą dalej, zwolniony nie został. Ma już 68 lat jest na emeryturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziński absolwent brzeskiej i zaocznej turystyki na AWF zwalnia ordynatora!!!???
Widzę, że czytanie ze zrozumieniem dla niektórych to sztuka zdecydowanie ich przerastająca. Nie odróżniają pojęcia "zwalnia" od pojęcia "umowa dobiegła końca".
 HEHE piękna riposta. Już Ci polewam. Swoją drogą za dużo takich "inteligentów" nosi bialska ziemia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...