Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor odwoływany na raty

Utworzony przez Mieszkaniec, 8 sierpnia 2007 r. o 20:33
Pewnie niedlugo wojewoda wezwie burmistrza Grzyba do zaprzestania naruszania prawa, a potem wystapi z wnioskiem do Prezesa Rady Ministrow o odwolanie burmistrza Grzyba, bo nawet burmistrz Grzyb nie moze byc BEZKARNY i BEZKARNIE nie moze naruszac przepisow prawych. Ciekawe czy wtedy tez burmistrz Grzyb stwierdzi, ze ma na temat decyzji premiera odmienna opinie. Pewnie do tego odwolania niedlugo dojdzie. Wstyd to dla miedzyrzeczan bedzie ogromn. Juz teraz ogromna wiekszosc mieszkancow ma dosyc burmistrzowania Grzyba. Ludzie przestaja sie bac, bo widza ze jego koniec jest bliski!!! Szykowane tez jest przez mieszkancow referendum o odwolanie burmistrza Grzyba. Straszny to obciach. Ledwie pol roku rzadzi miastem, a ludzie chca juz odwolac burmistrza Grzyba. A mialo byc tak dobrze!!! Panie Premierze w Miedzyrzecu potrzebne sa jak najszybciej NOWE wybory na burmistrza!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze jestem za... panie premierze prosimy o jak najszybsza decyzje... tego czlowieka nalezy odwolac, bo to co robi to szalenstwo... miedzyrzecowi potrzebny jest normalny burmistrz... i to jak najszybciej... NOWE WYBORY NA BURMISTRZA potrzebne miedzyrzecowi jak powietrze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za odwolaniem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz Grzyb dokonał tylko kilku zmian personalnych i poobsadzal posadki swoimi ludźmi. Więcej dla miasta nie zrobił jeszcze nic. Ale ta ławka kadrowa była i jest marnej jakości. To są kompetentni ludzie? To są tylko ludzie którym trzeba spłacić ich poparcie w wyborach! Nazwiska z pierwszej i ostatniej strony chamskiej i prostackiej ulotki wyborczej, która ogłupiła ludzi w Międzyrzecu. Najbardziej kompetentny jest pan Jarek z PUK-u (pełnomocnik komitetu wyborczego "Razem" pana Grzyba), ekonomista po międzyrzeckim ekonomiku, a tak naprawdę to kolega po fachu pana burmistrza, czyli pan od WF-u??? I co zrobił pan Jarek na początek dyrektorowania? Pan Jarek "zaproponował" mieszkańcom ogromną podwyżkę, za to sam bardzo często służbową bryką jeżdzi do Wawy! Może radnych to zainteresuje. Dlaczego tak często pan Jarek jeździ do Wawy? Może ma tam jakąś ważniejszą robotę? Proponuję sprawdzić delegacje, to tylko 2 miesiące pracy!Obserwując wojaże pana dyrektora po knajpach proponuję uważać w tych podróżach na alkomat, bo skończy pan tak jak koledzy tzn. dawny i obecny od łapania psów w Międzyrzecu!Dlatego trzeba dokonać zmiany burmistrza!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde! Jak się nie mylę to Pan Jarek zarzucał nigospodarność dla Napoleona (obecnie pokonany kacyk), a on patrzcie, no patrzcie, jak się bawić, to się bawić, najlepiej za gromadzkie pieniądze. A propo to mieli być ludzie do roboty! A takich mamy tańcorów... No to niedługo prokuratura posprawdza im papiery. Będzie płacz i zgrzytanie zębów! Ktoś te posty czyta Panie Burmistrzu! Toś się Pan zapomógł fachowcami... biada nam biada międzyrzeckim mieszczuchom....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burmistrzu grzyb coraz bardziej sie pograzasz ludzie coraz czesciej zastanawiaja sie kiedy wojewoda zwroci sie do premiera o twoje odwołanie.Słuchanie wojtusia i cwaniaczkow jemu podobnych zaszkodzi twoim ambicjom politycznym "wiejska ci sie oddala"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur całe to zamieszanie wokoł Ciebie i twojego szemranego towarzystwa zaczeło sie od odwołania dyrektora ZSS.Brawo panie Mironiuk za walke o swoja godnosc i prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Internauci ! Międzyrzeczanie ! Rodacy ! Doceniam Wasze zaangażowanie w sprawy Waszego pięknego miasta i dziękuję Wam za to. Tak, IV RP to nie tylko Warszawa. Jednak muszę Wam powiedzieć że sprawa nie jest tak prosta jak by się wydawało na pierwszy rzut oka. Burmistrza wybraliście WY SAMI, w wolnych, demokratycznych wyborach. Tak czy nie ? Ja, jako Premier, nie mogę teraz wyjąć Grzyba i wstawić w to miejsce kogoś innego. Jeśli Grzyb wam nie pasuje to go SAMI zmieńcie, zróbcie referendum, wybory czy coś w tym rodzaju. Co JA mogę zrobić ? Zresztą ja mam na głowie ważniejsze sprawy ! Czy myślicie że mnie jest lekko ? Trwa sezon urlopowy, wszyscy gdzieś się rozjechali, zostałem sam jak ten palec w ... Tak więc gdybym nawet chciał, to KIM robić ? Brat z tą swoją ... siedzi w Juracie telefonów nawet nie odbiera (a jak wyjeżdżali to pytałem go : "Leszek, sieroto, komórkę wziąłeś ?"), Cymański podobno znowu pije (czort z nim, ale szkoda dzieci), Kurskiego już z miesiąc nie widziałem (żeby tylko nie skumał się z Michnikiem), Ziobro znów gdzieś przepadł (ponoć ma dziewczynę), Romek pożyczył ode mnie Gombrowicza i wyjechał do jakichś Serpelic (to gdzieś koło was ?), Lepper z Łyżwińskim i Anetą już drugi tydzień nie wychodzą z pokoju w hotelu sejmowym itd. itd. Wszystko muszę robić sam a wy mi jeszcze d ... przepraszam ... głowę zawracacie jakimiś duperelami ! Radżcie sobie sami ! Pozdrawiam wszystkich. Premier IV RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko Wiejska się oddala, Tuliłowska też. Za to coraz bliżej do Prostej.... A taki miły Pan, szkoda chłopa ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę was : niech każdy przyjmie jakiś nick i się tego trzyma bo inaczej można się pogubić, nie wiem kto i co pisze, komu i co odpowiadac, komu dowalać a kogo wspierać. Czy to takie trudne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co, przecież większość tekstów (tych anty-burmistrzowskich)pisze jedna osoba, no może dwie(prawie lustrzane) - zgadnij kto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i... dlaczego płaczesz ... niech se piszą , nerw Ci puszcza, a szkoda jest coraz ciekawiej ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka Prosta? dlaczego blizej? o co ci chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto? Ty? Wielka tłusta z łysą pałą wezelina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie !!! ja chyba oszaleję !!! kompletna anarchia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
premier pomoz bidakom z mindzyrzeca. bida ich cisnie. bida.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzi o ulice prosta w Bialej podl. a co tam sie miesci wiedza wszyscy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ja nie wiem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jęczycie ? Trzeba było głosować na Lesiuka. Łyknęliście opakowanie. I tyle waszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwyciężyły młodość i uroda ... a nie ruda broda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...