Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzielny proboszcz likwiduje zbędne znaki drogowe

Utworzony przez Gość, 2 stycznia 2014 r. o 21:41
Jako pierwsze poszły te przy skrzyżowaniu prostej i brzeskiej, bo zasłaniały postument z krzyżykiem, niedawno postawionym  przed knajpą.   Kolejne wnioski o likwidację znaków drogowych należy zgłaszać w Kancelarii Parafialnej. Gratulujemy proboszczowi siły sprawczej. w tym rządzonym przez lewicę mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu zarabiam pieniądze  http://fw.pl/cashforyou . To łatwe i całkiem zyskowne! Doradca Piotr.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sądzicie o stanie bezpieczeństwa pieszych w okolicach skrzyżowania ulic Prostej-Brzeskiej ?.   Jakie instrukcje od swoich przełożonych otrzymali strażnicy miejscy i policjanci, czy mają przymykać oczy, odwracać głowę , czy też pisać mandaty ?.. Bo przecież nie sposób jest, poruszać się pieszo tam, nie łamiąc przepisów.   Czy obecny stan do dopiero przygrywka przed otwarciem największego w mieście centrum handlowego ?.   Ciekawy jest system decyzyjny w naszym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...