Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Efekt 500 Plus. Mniej osób korzysta z pomocy MOPS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 marca 2018 r. o 19:20 Powrót do artykułu
Na pochybeł i przegraną Płatnych Oszustów. A wystarczyło wprowadzić program 500+, by żyło się lepiej... polskim rodzinom, a nie tylko zachłannym lemingom ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Na pochybeł i przegraną Płatnych Oszustów. A wystarczyło wprowadzić program 500+, by żyło się lepiej... polskim rodzinom, a nie tylko zachłannym lemingom ;p
 a ja barani idioto nie biorę 500+ i z czego mam żyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre, rząd płaci za leżenie, pieprzenie i rozmnażanie się dając 500+ a za pracę jałmużna, oto jak się pracujących w naszym kraju traktuje jak parobków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest dobra wiadomość! Oby więcej takich Pani Ewelino.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten rząd wreszcie robi coś dla takich ludzi jak my. Poprzedni myślał tylko o bogatych a teraz na każde dziecko mam 500 zł. Dodatkowo biorę też na wnuki bo dwie najstarsze córki już mają własne dzieci. Jedna z nich na wiosnę skonczy 18 lat i znowu jest w ciąży więc po osiągnięciu pełnoletności będzie miała własne pieniądze. Do tego są samotnymi matkami więc pomoc społeczna musi jeszcze im dawać pieniądze. Muszą się opiekować swoimi dziećmi więc nie mogą pracować nie mówiąc o takich glupotach jak szkoły. Za poprzedniego rządu klepaliśmy biedę a teraz kupiliśmy sobie wielki telewizor dlatego zawsze będę popierał rząd pis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezrobotny ojciec wielodzietnej rodziny napisał:
Ten rząd wreszcie robi coś dla takich ludzi jak my. Poprzedni myślał tylko o bogatych a teraz na każde dziecko mam 500 zł. Dodatkowo biorę też na wnuki bo dwie najstarsze córki już mają własne dzieci. Jedna z nich na wiosnę skonczy 18 lat i znowu jest w ciąży więc po osiągnięciu pełnoletności będzie miała własne pieniądze. Do tego są samotnymi matkami więc pomoc społeczna musi jeszcze im dawać pieniądze. Muszą się opiekować swoimi dziećmi więc nie mogą pracować nie mówiąc o takich glupotach jak szkoły. Za poprzedniego rządu klepaliśmy biedę a teraz kupiliśmy sobie wielki telewizor dlatego zawsze będę popierał rząd pis.
naklepałaś bachorów i chcesz ich czyimś kosztem wychować,. Pieniadze należą sie tylko i wyłącznie za pracę, a pomoc tylko i wyłącznie chorym , a nie takim jak ty z tą swoją patologiczną rodziną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...