Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ewakuacja Urzędu Miasta w Białej Podlaskiej

Utworzony przez bialas, 5 sierpnia 2010 r. o 15:35
Mogliby ewakuawać się na dłużej, a może juz jesienią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedauje se moim rowerykiem z reklamuwkom zimnego piwka z biedronki a tu nagle jakiź charceżyk mnie karze jehadź na ulice krutkom tumacze mu rze znam siem na znakah a tam zakaz wjazdu roweruw gupek nic nie zrozómiał to mósiałem po hodniku pedałować nazat rzeby ja wiedział o ciwiczeniah to by śmiało popedałował do pżodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy z cici napisał:
pedauje se moim rowerykiem z reklamuwkom zimnego piwka z biedronki a tu nagle jakiź charceżyk mnie karze jehadź na ulice krutkom tumacze mu rze znam siem na znakah a tam zakaz wjazdu roweruw gupek nic nie zrozómiał to mósiałem po hodniku pedałować nazat rzeby ja wiedział o ciwiczeniah to by śmiało popedałował do pżodu
O Matko! analfabeto !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
O Matko! analfabeto !
to matke maż czy ojczólka alfanete?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty redachtor nie ściemniaj że to była jakaś akcja przeciwpożarowa ! Wszyscy wiemy że Endriu ćwiczy szybką ewkuację na wypadek przegranej w najbliższych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dup ablada napisał:
Ty redachtor nie ściemniaj że to była jakaś akcja przeciwpożarowa ! Wszyscy wiemy że Endriu ćwiczy szybką ewkuację na wypadek przegranej w najbliższych wyborach.
Ja słyszałem że wasz bardzo drogi Prezydęt dobudował sobie dodatkowy pokoik i stopniowo wywozi i tam ustawia statuetki i zawiesza dyplomy, między innymi za "Prezydęta 100 lecia Białej", II miejsce w dyktandzie polityków egzeqo z Wałęsą" - pierwszego miejsca nie przyznano, dyplom za "równy i wysoki poziom zadłużania Białej" od Międzynarodówki Lichwiarskiej, za patronat nad MOPSem, wdzięczne menedżerstwo WODKanu zamierza mu nawet ufundować biust i wiele , wiele innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...