Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Francuska 136. Politycy PiS pokochali ten adres w Białej Podlaskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lutego 2020 r. o 17:52 Powrót do artykułu
I bardzo dobrze. Panowie pamietaja o lubelszczyznie i w koncu ktoś zadba o ten region.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sasin - umysł wszechświata. Mądrzejszy jest tylko Suski, ale on jest z Radomia to wiadomo. No a pani Mazurek to umysł wręcz galaktyczny. Dobrze, że są posłami z Lubelszczyzny. Już dziś się podobno milion Niemców i pół miliona Szwajcarów chce tu zamieszkać. A co będzie za parę lat ho ho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZŁO-DZIE-JE! ZŁO-DZIE-JE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tylko ten ostatni mieszka w Białej Podlaskiej." Nie za bardzo rozumiem ten zarzut. Bo tak samo można powiedzieć już o posłach, że otworzą biura poselskie w Chełmie czy Zamościu (toż to jeden okręg), ale tam nie mieszkają! Nie pierwszy to raz kiedy to red. Ewelina próbuje w sposób tendencyjny przemycać informacje z zauważalną niechęcią do partii rządzącej. Ciekaw jestem, tak dla dziennikarskiej równowagi, czy poseł sPO-KO Krzysztof Grabczuk otworzy swe biuro w Białej? Bo do Chełma to jednak jest kawałek drogi z Białej. Proponuję też, aby Pani redaktor zajęła się badziewiem, jakie teraz jest w bialskim magistracie, gdzie grupa rządzących coraz bardziej oddala się w swym uśmiechniętym szeroko samozachwycie od mieszkańców grodu nad Krzną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityków ciągnie do kasy (skoków)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZŁO-DZIE-JE! ZŁO-DZIE-JE!
 Zgłoś do prokuratury, na policję - pani prok zamknie do Aresztu : D jak tych z Janowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Panowie pamietaja o lubelszczyznie i w koncu ktoś zadba o ten region.
 a jusci zadbaja a ty ciemny czlowiecze zyj bredniami tego betonu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to twardy beton zalal lubelszcyzne ha ha ha 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest dostępne zdjęcia z Lubelszczyzny Premiera Sasina bez asysty Marszalka Woj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie wynajmujący się cieszy.... a ja bym się wstydził... A może mają układ jak co panowie z Banasiem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci wszyscy co tak kpią z wicepremiera Sasina i innych polityków PiS niech lepiej przyjrzą się na POstęPOwanie polityków, których popierają a nazbierało się tam tak dużo afer, kompromitacji, nieliczenia się z głosem obywateli itp. Przeanalizujmy chociażby "dokonania" Żuka, którego wielu internautów określa mianem najlepszego prezydenta w dziejach Lublina. Brakuje tylko słowa "geniusz". Mnie ten tytuł najlepszego prezydenta w dziejach Lublina śmieszy m.in. dlatego, że ci ludzie nawet nie znają prezydentów z dawnych lat i nie mam tu na myśli ostatnich 30 lat tylko okres międzywojenny i jeszcze bardziej odległe czasy. Niektórzy z nich mają w Lublinie swoje ulice jak np. Wacław Bajkowski (między Lubartowską a Świętoduską) czy Teodor Gruell na Starym Mieście. Śmiem wątpić czy w przyszłości np. za 50 lat jakaś ulica w Lublinie będzie nazwana imieniem Żuka. Z nieliczeniem się z głosami obywateli, w tym przypadku mieszkańców Lublina, mamy do czynienia od kwietnia ub.r. kiedy to prezydent miasta de facto zlekceważył wyniki referendum, które okazało się jego porażką. Tak, porażką i to podwójną, gdyż i pod względem frekwencji, która była niska i pod względem oddanych głosów za zabudowaniem Górek Czechowskich blokami z parkiem, których to głosów było znacznie mniej niż głosów przeciw temu pomysłowi. W marcu ub.r. władze miasta prowadziły kampanię za pomysłem zagospodarowania Górek Czechowskich blokami z parkiem, w Centrum Handlowym Olimp przy Spółdzielczości Pracy chodziły młode panie i zaczepiały ludzi namawiając do wzięcia udziału w referendum i poparciu planu bloków z parkiem. Okazuje się, że ta marcowa kampania nie przyniosła efektu (to też porażka Żuka), władzy miasta na pewno zależało na wysokiej frekwencji i głosowaniu za planem z blokami i parkiem. No i teraz najważniejsze: jak zachował się Żuk wobec tego co stało się 7 kwietnia 2019 r.? Otóż uznał on, że skoro frekwencja była niska (za niska) i z punktu widzenia prawa referendum jest nieważne to należy je zignorować. Czyli de facto zignorować głosy tych mieszkańców Lublina, którzy jednak poszli na to referendum i zagłosowali przeciw. Zapewne gdyby w referendum więcej głosów padło za forsowanym przez władze miasta pomysłem to reakcja byłaby inna, referendum byłoby (mimo niskiej frekwencji) argumentem w ustach Żuka i innych przedstawicieli władz Lublina, że mieszkańcy miasta chcą bloków i parku na Górkach Czechowskich. To czy Górki powinny zostać zabudowane czy nie to oddzielna sprawa, ja tylko zaznaczam, że prezydent Żuk zachowuje się w tej sprawie nie w porządku, tak jak mu jest wygodnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Terleckiego Pani Mazurek nie wziela!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier.... ale oni mają wygląd. Masakra. Bierecki obleśny na maksa (fuuuuuuj) a Brzydka Beata mogłaby wyglądem nawet twardzieli straszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przypuszczam aby Pani Ewelinka orientowała się kto jest w partii rządzącej a kto w opozycji. Myślę że po prostu leci na wierszówkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden dyrektor, a kasa na prowadzenie biur PiS x 4. Ciekawe, gdzie się podziewają pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwie się Sasinowi,że zgodził sie byc w grupie cwaniaków i niedorajdów.Szewczak już SKOK-i wydoił ,teraz bierze się za ORLEN,pewnie Bierecki zechce go kupić? Nieszczęscie Białej polega na wyborze niedorajdy Stefaniuka,który przez swoje niedołęstwo doprowadził do wyboru na prezydenta podobnego do siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANDA ZLODZIEJI I NIEUDACZNIKOW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uuuuu ale i bioderka jakieś takie szersze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy będą tam pokoje na godziny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był już taki co lubił konie,teraz miłośnik motoryzacji... grabież trwa na naszych oczach,czy wyborcy pisiorów tego naprawdę nie widzą?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...