Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

gajewski zamisat szafy

Utworzony przez Gość, 27 stycznia 2008 r. o 22:13
niesłychanie ciekawy wątek, jakiej fundacji dotyczy, jakiego prezesa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam we wspolnocie czytam tylko sport, wiec wara od nich.bo w słowe podlasia, czy tygodniku podlaskim bida z nędzą o międzyrzeckim sporcie więc mord nie wycierać! Boguś Ślósarski na burmistrza!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspolnota napisał:
Ja tam we wspolnocie czytam tylko sport, wiec wara od nich.bo w słowe podlasia, czy tygodniku podlaskim bida z nędzą o międzyrzeckim sporcie więc mord nie wycierać! Boguś Ślósarski na burmistrza!!!!
Nie czaję tematu. O co chodzi z tym Bogusiem, bo naraz mi wyskoczył jak Filip z konopi. Jaką on gra rolę w serialu? Czy to chochoł radny? A mordkę, to kto kim wyciera? Po tym wszystkim mam tylko miks w głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ztym wyłudzaniem dotacji unijnych przez fundacje , o kogo tu chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
co ztym wyłudzaniem dotacji unijnych przez fundacje , o kogo tu chodzi?
Puszek to Ty nie wiesz o kogo tu chodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a co robi aktualnie grzesio łuk
Co robi to nie wiem, ale już wiadomo co robił. Robił okazuje się za frajer ! Za frajer właził z banerami na te wysokie słupy ! Za frajer rozklejał nocami plakaty ! Za frajer po całym mieście roznosił ulotki ! Za frajer to wszystko robił ! Nawet w Komunalnej nie było dla niego miejsca. Dla innych mniej zasłużonych były i są dalej, a dla niego nie ma. Przypadek to, czy od początku było takie założenie, że murzyn zrobi swoje ? Ja obstawiam, że od poczatku. Ale pożyjemy, zobaczymy co z tego zapomnienia wyniknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co robi to nie wiem, ale już wiadomo co robił. Robił okazuje się za frajer ! Za frajer właził z banerami na te wysokie słupy ! Za frajer rozklejał nocami plakaty ! Za frajer po całym mieście roznosił ulotki ! Za frajer to wszystko robił ! Nawet w Komunalnej nie było dla niego miejsca. Dla innych mniej zasłużonych były i są dalej, a dla niego nie ma. Przypadek to, czy od początku było takie założenie, że murzyn zrobi swoje ? Ja obstawiam, że od poczatku. Ale pożyjemy, zobaczymy co z tego zapomnienia wyniknie.
zapewne nic dobrego dla obecnej lokalnej i nie tylko lokalnej władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co robi to nie wiem, ale już wiadomo co robił. Robił okazuje się za frajer ! Za frajer właził z banerami na te wysokie słupy ! Za frajer rozklejał nocami plakaty ! Za frajer po całym mieście roznosił ulotki ! Za frajer to wszystko robił ! Nawet w Komunalnej nie było dla niego miejsca. Dla innych mniej zasłużonych były i są dalej, a dla niego nie ma. Przypadek to, czy od początku było takie założenie, że murzyn zrobi swoje ? Ja obstawiam, że od poczatku. Ale pożyjemy, zobaczymy co z tego zapomnienia wyniknie.
czyli mówiąc krótko... artur zrobił grzesia w ch*ja? tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciekawi mnie natomiast taka kwestioa, czy panowie G.A, L.P oraz G.J zdają sobie sprawę z tego,że na nich też są materiały. Mocne kwity.
to grzesio pyta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym? Może spadek?
grzesiek wiesz coś o tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzesiu moze cos by sie znalazlo dla prokuratury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam grzesia lubilem chociaz zawsze robil dla stefaniuka grzyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artur wszystkich cześków z pogotowia!!! zatrudnia w komunalnej a na grześka wypiął artur swoją d*pę... czyżby to za sprawę gejowskiego?... hehehe... do komunalnej nie potrzeba przecież zaświadczenia z rejestru... to dobry przykład dla obecnych przydupasów, co robi artur ze swoimi "oddanymi przyjaciółmi"... kto będzie następny?... pozdrowienia dla grzesia, fajny koleś byłeś kiedyś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Między innymi Centrum Edukacji przy międzyrzeckim LO, i jeszcze parę podobnych zagadnień. Ale to już ściśle tajne
czy to jedna z tych min z opóźnionym zapłonem? takie rzeczy powinny być jak najbardziej upubliczniane i wyjaśniane, działania władzy dawne i obecne powinny być powszechnie znane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic się nie porobiło narazie zamkneli szafę i schowali podobno gdzieś w tuliłowie ale inni twierdą że w wysokim pod M-cem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka fundacja? W liceum o żadnej nie słyszeli...Chyba pomyłka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byla fundacja o prawie międzynarodowej nazzwie ,na którą wpłacano darowizny miedzyinnymi z zagranicznych spadków przepisywanych przez byłych absolwentow na rzecz rozbubowy szkoły .Panowie L.G i G .pełnili w niej wszystkie ważne funkcje,a rozbudowy nie było widać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Byla fundacja o prawie międzynarodowej nazzwie ,na którą wpłacano darowizny miedzyinnymi z zagranicznych spadków przepisywanych przez byłych absolwentow na rzecz rozbubowy szkoły .Panowie L.G i G .pełnili w niej wszystkie ważne funkcje,a rozbudowy nie było widać?
no to tutaj zaczyna sie ten atlas zatrutych grzybow i nie tylko dobrze zeby zainteresowl sie tym pokurator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Celem powstałego w 2003 roku w M-c stowarzyszenia ICEiK jest promocja regionu. - Stawialiśmy głównie na edukację w środowisku wiejskim - zaznacza Mariusz K., pełnomocnik prezesa Zarządu, wyjaśniając, iż szkolenia, jakie Centrum przeprowadziło w ramach poszczególnych programów, były możliwe dzięki grantom z ministerstwa rolnictwa, a także środkom płynącym z Unii Europejskiej. Projekt realizowany pod hasłem: „Lokalne inicjatywy na rzecz rozwoju obszarów wiejskich w powiecie” składa się z 2 schematów. W ramach informacyjno-promocyjnej funkcji pierwszego z nich przeprowadzono cykl szkoleń, a efektem wydatkowania 150 tys. zł było zbudowanie „Zintegrowanej strategii rozwoju obszarów wiejskich”, opracowanie zasobów naturalnych i kulturowych oraz strategii jak najpełniejszego i najskuteczniejszego ich wykorzystania. Schemat drugi to inna bajka... Jak to NIC nie słyszeliście o tym? To na co wydano te 150 tys. zl??????????????? Może niezależna prasa to sprawdzi i napisze nam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tylko mieszkańcy nic nie słyszeli ale Policja i prokuratura również niesłyszala ,co więcej nie można się dowiedieć czy ktoś z miasta uczestniczył w tym cyrku za panstwowe pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...