Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gołe Łazy: Zginął potrącony rowerzysta, pijany kierowca uciekł

Utworzony przez Muka, 4 lutego 2012 r. o 02:25
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że się ten pijany szubrawiec nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.kancelariaanlex.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za bzdury ,skąd wy bierzecie te wiadomości ,bo na pewno nie są prawdziwe! byłem już na miejscu wypadku ,gdy przyjechała policja ,kierowca samochodu stał tam i został zatrzymany na miejscu wypadku a nie w domu,więc po co wypisujecie że uciekł! a co do alkoholu ,to rowerzysta też był pijany !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kim ty jesteś, że innych wyzywasz i życzysz co tobie nie mile. Można tylko wspólczuć tak jednej jak i drugiej rodzinie po stracie bliskiej osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świadek napisał:
co za bzdury ,skąd wy bierzecie te wiadomości ,bo na pewno nie są prawdziwe! byłem już na miejscu wypadku ,gdy przyjechała policja ,kierowca samochodu stał tam i został zatrzymany na miejscu wypadku a nie w domu,więc po co wypisujecie że uciekł! a co do alkoholu ,to rowerzysta też był pijany !!!
Zanim przyjechała policja minęło "trochę" czasu. Kierowca, owszem był ma miejscu po tym jak zaprowadził auto na podwórko a rowerzystę zostawił na ulicy. Dopiero potem powiadomiona o wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za bzdury ,skąd wy bierzecie te wiadomości ,bo na pewno nie są prawdziwe! byłem już na miejscu wypadku ,gdy przyjechała policja ,kierowca samochodu stał tam i został zatrzymany na miejscu wypadku a nie w domu,więc po co wypisujecie że uciekł! a co do alkoholu ,to rowerzysta [...] Zanim przyjechała policja minęło "trochę" czasu. Kierowca był na miejscu wypadku ale gdzie było auto... Odjechał zostawiając na ulicy rowerzystę, zaprowadził auto na podwórko (po co...) a dopiero potem powiadomiono policję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanówcie się nad swoimi problemami a nie zajmujecie się cudzymi... Czy teraz to ma jakieś znaczenie czy roweżysta był pijany? tak czy inaczej dwie rodziny straciły ojców i postarajcie się postawić na miejscu dzieci któregokolwiek z nich i zastanówcie jak byście się czuli czytajac takie rzeczy w internecie. Myślę że nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo potrafią ranić słowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zastanówcie się nad swoimi problemami a nie zajmujecie się cudzymi... Czy teraz to ma jakieś znaczenie czy roweżysta był pijany? tak czy inaczej dwie rodziny straciły ojców i postarajcie się postawić na miejscu dzieci któregokolwiek z nich i zastanówcie jak byście się czuli czytajac takie rzeczy w internecie. Myślę że nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo potrafią ranić słowa...
Rodzina poszkodowanego w wypadku ma prawo do odszkodowań, zadośćuczynienia i rent. W przypadku pytań proszę dzwonić na nr tel. 721 401 000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...