Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

GÓRNICY POD ŚCIANĄ

Utworzony przez Gość, 10 stycznia 2015 r. o 17:18
GÓRNICY POD ŚCIANĄ Wieloletnie zaniedbania zrobiły swoje, zarówno organ właścicielski jak i zarząd kopalń nie dbając o interes społeczny i ekonomiczny ciągnęli ze spółek skarbu państwa niebotyczne kwoty. Chociażby były prezes PKN Orlen przepracował kilka dni i dostał odprawy na ponad milion złotych. Dopóki urzędnicy będą bezkarni dopóty o sprawiedliwości można zapomnieć. Rządy PO pokazały że nieudolność i zachowawczość jest frontowym sztandarem. Odpowiedzialność za stan górnictwa oczywiście spada na PO i sprzedajną partie PSL. Przez siedem lat można było przeprowadzić wszelkie potrzebne reformy dla rozwoju i stabilizacji. Nikt nie może powiedzieć, że nie mieli większości w parlamencie, nawet prezydent jest po stronie Tuska. Protesty są jak najbardziej uzasadnione, i każdy Polak powinien to poprzeć bo jutro może przyjść kolej na ciebie, zabiorą ci refundacje na lek ratujący życie, albo znowu podwyższą VAT. W Czechach kopalnie o podobnych warunkach wydobycia są rentowne, natomiast w Polsce do likwidacji. Polska rzeczywistość - skutki zamknięcia kopalń można zobaczyć na przykładzie Bytomia19% bezrobocie, byli górnicy dostawszy jednorazowe odprawy , są teraz bezrobotni , niekiedy grzebią po śmietnikach. Po pierwsze należało by prześwietlić finanse , bo może kopalnie są rentowne a kasa idzie do spółek powiązanych z kopalniami.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...