Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Granda z tą micrą!

Utworzony przez a, 12 października 2008 r. o 19:07
Wielkie mi co, może jeszcze początkujący kierowcy zmuszą rodziców żeby w domu było takie auto jak w WORDzie? Jak ma świadomość że nie pojedzie niczym innym niż to co na egz, to po cholerę prawko robić?! Ja nie robiłem halo, że kurs był na Lanosie, egz na Punto i jakoś zdałem i żyję. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wreszcie egzaminowany sam by wybierał, jakim autem chce zdawać egzamin ? Niech WORD-y zakupią tyle modeli, aby można było wybrać samochód, a nie wszyscy podporządkowują się jednemu... Ośrodki egzaminacyjne powinny mieć płacone za zdany egzamin, a nie za chęć zdania. Wówczas kamery w autach egzaminacyjnych były by wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eksploatacja Nissanów za dużo kosztowała dlatego word postanowił zmienić na tańszą a róznicę dołożyć pracownikom do pensji. W wordzie nic nie zginie a już na pewno pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech szkoły nauki jazdy pomyślą kogo zatrudniają jako instruktorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ostatnich wyborach samorządowych Zbigniew Kot i dealer Fiata startowali z tej samej listy - Porozumienia Samorządowego (bliskiego PO). Dyrektor WORD zaprzecza jednak, by miało to jakikolwiek wpływ na wybór marki. ZAŁOŻĘ SIĘ ŻE MIAŁO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W ostatnich wyborach samorządowych Zbigniew Kot i dealer Fiata startowali z tej samej listy - Porozumienia Samorządowego (bliskiego PO). Dyrektor WORD zaprzecza jednak, by miało to jakikolwiek wpływ na wybór marki. ZAŁOŻĘ SIĘ ŻE MIAŁO.
A czy Zbigniew K. zaprzeczy również temu że załatwia po znajomości dzieciom prominentnych osób przyspieszenie egzaminów na prawo jazdy? ile to kosztuje Zbyszku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak w przyszlosci pokupuja sobie Toyoty to nie beda umieli jezdzic. Co to za bzdura ze musza jezdzic tymi samymi markami> Jak ktos umie jezdzic to umie a jak nie to mu nic nie pomoze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lody, lody na śmietanie nawet i na tym POziomie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A jak w przyszlosci pokupuja sobie Toyoty to nie beda umieli jezdzic. Co to za bzdura ze musza jezdzic tymi samymi markami> Jak ktos umie jezdzic to umie a jak nie to mu nic nie pomoze.
Jesteś Baran i tyle! Wiesz co to wolny rynek? Jeśli będę miał kurs i do wyboru dwie szkoły, w jednej samochody takie jak na egzaminie w drugiej inne, to jak myślisz gdzie pójdę na kurs, gdzie ty byś poszedł. Egzamin to formalność którą trzeba zdać ale to nie czyni jeszcze kierowcą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...