Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gratulacje

Utworzony przez pierwszy!!!, 26 października 2010 r. o 13:12
Jak wiadomo Pan Czapski ponownie wygra wybory !!!!!!! Teraz i tu, w tym miejscu chciałbym pogratulować wszystkim mieszkańcom takiego prezydenta. Panu Prezydentowi życzę kontynuacji dobrze sprawowanych rządów, zdrowia i moc siły w realizacji zamierzonych koncepcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja życzę tego, byśmy wreszcie nie mięli prezydenta alkoholika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja Andrzeju chciałby Ci pogratulować i podziękować. Te 12 lat Twojego kierowania naszym miastem to naprawdę czas w którym dzięki Tobie owocnie pracowałem, wykształciłem do końca swoje dzieci. Zbudowałem dom przy pięknej nowej ulicy z kanalizacją i chodnikami. Sam radzę sobie nieźle ale zawsze wiem, że mogę na Tobie polegać. Czasem mnie wnerwiasz ale to cecha ludzi wielkich wiec Ci wybaczam. Powodzenia. Będę Cię zawsze wspierał. Jurek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...