Witam Wszystkich piszacych i czytajacych to forum. Chcialbym kilka slow nadmienic na temat forum a dokladniej o watku budowy opozycji Jeden wniosek w taki sposob a dokladniej w takiej formie (anonimowej)opozycji sie nie zbuduje Bardzo duzo konkretnych tematow zostalo tutaj poruszonych na poczatku tych stron szkoda ze nie zostaly rozwiniete Tylko szybko zostaly zagluszone przezdelikatnie mowiac glupoty Napewno nie sposob wszyskiego poruszyc wjednym poscie Interesuje mnie watek ''HALI''.Jak wiadomo "kotlownia" juz stoii nie damy rady jej przeniesc w inne miejsce przynajmniej nie teraz,ale hale jeszcze mamy szanse obronic. Napewno kazdy z nas nie chcialby aby za jakis czas okazalo sie ze to tez niewypal Chcialbym zaproponowacaby kazdy z nas piszacych i czytajacych tez to forum zadawali pytania jakie nas iteresuja na temat tej inwestycji Niech ta budowa nie bedzie dla nas kielbasa przed wyborcza wojta Uwazam ze jest to bardzo ale to bardzo powazna iwestycjaktora ma sluzyc lata dla naszych dzieci i nie tylko Moje pierwsze pytania: 1.Jakie funkcje ma spelniac ta hala?(jest to szerokie pojecie) 2.Czy lokalizacja tej budowli jest odpowiednia? Narazie te dwa pytania mam nadzieje ze dadza one poczatek do merytorycznej dyskusji. Moze ktos z was posiada wiecej informacji nt.projektu hali prosze o przedstawienie go na forum bedzie to pomocne w naszej dyskusji jak wiadomo na stronie naszej gminy nic ale to nic nie ma serdecznie pozrawiam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz