Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Inwestycje ekologiczne zagrożone?

Utworzony przez belfer, 23 stycznia 2008 r. o 08:29
Ile fałszu i zakłamania ma w sobie poseł Abramowicz? Czy ktoś jest w stanie to zmierzyć? To przecież on sam skutecznie przez trzy lata blokował jakikolwiek ruch w bialskiej strefie przy ul. Północnej, a teraz mieni sie jej obrońcą. To jest fałszywy i bardzo nieuczciwy człowiek. Uważam, że Dziennik nie powinien popularyzować poglądów człowieka o tak marnej reputacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
belfer napisał:
on sam skutecznie przez trzy lata blokował jakikolwiek ruch w bialskiej strefie przy ul. Północnej, a teraz mieni sie jej obrońcą.
cóż ma łekologja do pszemysłu ktury ma powstać na Pułnocnej? He?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak on to blokował? Proszę mi wyjaśnić. Bardzo mnie to interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie jest jedyny sprawiedliwy, który mówi prawdę o tym co planuje Rząd PO na ścianie wschodniej. To będzie naprawdę wielki cud:). Wszystkie inwestycje ze ściany wschodniej będą skasowane tylko dla tego, że nie poparliśmy jedynie słusznej opcji reprezentowanej przez Pana Tuska. Jak zwykle zakłamanie i cynizm PO nie zna granic. Ciekawe czy Pan Tusk równie ochoczo wykreślił inwestycje na Pomorzu? Brawo dla Pana Adama. Poseł powinien bronić naszych interesów i to ponad podziałami. Przecież inwestycja bialskich wodociągów za 25 mln euro też będzie skasowana. A to był jeden ze sztandarowych pomysłów Pana Prezydenta. Jednak Pan Poseł broni tej inwestycji dlatego, że ma znaczenie strategiczne dla regionu. Do Pana , któremu nie podoba się działanie Pana Posła mam prośbę. Niech Pan poczeka do końca stycznia jak zostanie opublikowana ostateczna wersja listy projektów. Przekonamy się kto miał rację. Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blokował i ciongle (dyplomatycznie) jest w pozycjach przecifnych niedawał markietom siem na Pułnocnej postawić bo Jego Sklepy (nie mylać z Naszym Sklepikiem w Cici) by na tem strate posiadły co ty czarny taki nieduinfomwowany ci cio? siwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma piernik do wiatraka? Zakład utylizacji śmieci do marketów? Jakoś nieskutecznie Abramowicz blokował te powstawanie bo w Białej Podlaskiej na każdej ulicy supermarkety działają. A na Osiedlu Jagiellońskim to nawet trzy w niewielekij odległości od siebie. Ponadto na Północnej zadnego hipermarketu nie ma nadal pomimo tego, ze Prezydent Czapski sprawę o legalność planu przestrzennego zagospodarowania na tym terenie wygrał 2 lata temu. Przez dwa lata to juz można było coś wybudować. Przecież Lidl czy Biedronka budowały się pół roku. A poza tym co to za strefa gospodarcza w której mają się budowąc wyłącznie supermarkety? A gdzie zakłady produkcyjne? Po co wydano 19 mln zł na dwupasmową Północną która teraz nikt nie jeżdzi? Miały tam być firmy i miejsca pracy dla bialczan. Dobrze , ze poseł nie spi i reaguje na zagrozenia. Region wschodni jest cały czas dyskryminowany pod względem inwestycji, PiS chciał to zmienić ale PO woli dawac kase na Pomorze i Dolny Sląsk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety widac ze tusk msci sie za mala ilosc glosow na po
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...