Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janów Podlaski: Stadion za blisko kościoła?

Utworzony przez przyjezdny, 20 lutego 2012 r. o 12:24
Co wam chodzi bo łbach toz to miejsce na nową bioedronkę !!!!!!
  Nigdy!!! To miejsce będzie zawsze święte. Kościólek odzyska swoją dawną świetność. Czas bezbożników dobiegnie końca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy!!! To miejsce będzie zawsze święte. Kościólek odzyska swoją dawną świetność. Czas bezbożników dobiegnie końca...
Wcale  nie  bezbożników,  Jeżeli  ktoś  chce  zrobić  w  adwencie  koncert  pieśni  adwentowych,  to  co  w  tym  złego.  Osobiście  nie  widzę  lepszego  miejsca  niż  w  byłym  kościele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale  nie  bezbożników,  Jeżeli  ktoś  chce  zrobić  w  adwencie  koncert  pieśni  adwentowych,  to  co  w  tym  złego.  Osobiście  nie  widzę  lepszego  miejsca  niż  w  byłym  kościele.
  Źle mnie zrozumiałeś. Nie chodzi mi o koncert. Bardzo dobrze, że dopóki nie będzie nabożeństw to niech świątynia przynajmniej rozbrzmiewa pieśnią. To dzięki prawdziwie wierzącym nie udało się tej świątyni przemienić na nie wiadomo co!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źle mnie zrozumiałeś. Nie chodzi mi o koncert. Bardzo dobrze, że dopóki nie będzie nabożeństw to niech świątynia przynajmniej rozbrzmiewa pieśnią. To dzięki prawdziwie wierzącym nie udało się tej świątyni przemienić na nie wiadomo co!
Jak  nie  wiadomo  co  -  to  co  wiadomo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak  nie  wiadomo  co  -  to  co  wiadomo?
  A to nie wiesz, co miało tam być? Nie żartuj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam mał wójt z plebanem nastepny bubel zafundować, nawet referendum mogłobyć w kosciele !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Koncert Akademickiego Chóru ZGODA z Brzescia 6  grudnia,o godz. 16 - KOSCIÓŁEK DOMINIKANÓW                                             Lista utworów: 1. Gaude Mater Polonia 2. Modlitwa do Bogarodzicy. Muz. Józef Świder, sł. Kamil Baczyński 3. Alleluja. Petr Pałka 4. Ave Verum. W.A. Mozart 5. Aeterna Cristi Munera. Jacek Różycki 6. Kołysanka. Muz. J. Makłakiewicz, sł. K.I. Gałczyński 7. Modlitwa o pokój. Muz. Norbert Blacha 8. Ojczyzno ma. Muz. Soban, opr. T. Orkiszewski 9. Preludium. Sł. S. Gocsczyński 10. Kocham Cię Polsko. Muz. A. Banasiewich, sł. A. Przenyska 11. Marsz Kosynierów. Muz. Karol Hoffman 12. Dumka na dwa serca. Muz. Dębski, aranz.G.Miśkiewicz 13. Rota. F. Nowowiejski    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha i że niby co, kibicie zakłócaliby nabożeństwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibicom jest wiele innych miejsc. Bo to akurat od stuleci zajęte jest przez sacrum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto prostuje wiernym kolana przed Crystusem?   Pewien kapłan opowiadał: "Gdy byłem w Niemczech podszedł do mnie protestant i tak się do mnie zwrócił: - Mam do księdza prośbę, a raczej pytanie. Czy zechciałby ksiądz odpowiedzieć? - Z miłą chęcią - odrzekłem. - Czy wy katolicy wierzycie, Ze w tej małej Hostii jest Chrystus prawdziwie obecny, Ten Sam, który chodził po ziemi? - Tak, oczywiście. - I wierzycie, że podczas Mszy świętej, zjawia się On na ołtarzu? - Naturalnie. - A czy wierzycie, że w Komunii świętej, przychodzi do was Chrystus, którego uznajecie za prawdziwego Boga? - Ależ tak! - odpowiadam. - To kłamstwo księże! Bo gdyby katolicy w to wierzyli, to czołgaliby się na kolanach od drzwi kościelnych aż do ołtarza, a jak sie oni zachowują! Zwłaszcza przyjmujac Komunię świętą, na stojąco!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Koncert Akademickiego Chóru ZGODA z Brzescia 6  grudnia,o godz. 16 - KOSCIÓŁEK DOMINIKANÓW                                             Lista utworów: 1. Gaude Mater Polonia 2. Modlitwa do Bogarodzicy. Muz. Józef Świder, sł. Kamil Baczyński 3. Alleluja. Petr Pałka 4. Ave Verum. W.A. Mozart 5. Aeterna Cristi Munera. Jacek Różycki 6. Kołysanka. Muz. J. Makłakiewicz, sł. K.I. Gałczyński 7. Modlitwa o pokój. Muz. Norbert Blacha 8. Ojczyzno ma. Muz. Soban, opr. T. Orkiszewski 9. Preludium. Sł. S. Gocsczyński 10. Kocham Cię Polsko. Muz. A. Banasiewich, sł. A. Przenyska 11. Marsz Kosynierów. Muz. Karol Hoffman 12. Dumka na dwa serca. Muz. Dębski, aranz.G.Miśkiewicz 13. Rota. F. Nowowiejski
   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno coś napisać na ten temat. Słuchajcie znalazłem tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) http://lokalizato.pl    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert Akademickiego Chóru ZGODA Polaków z Brześcia 7 grudnia (sobota) godz. 16.00 --   Repertuar pieśni patriotycznych i religijnych —  miejsce : JANÓW PODLASKI, w nieczynnym kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Janowie Podlaskim ul. Staroklasztorma 4   zapraszamy !       wstęp wolny  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja  też  znam  ten  chór,  ale  żeby  go  bezcześcić  w  rodzimym  kraju  i  pokazywać  mu  naszą  bylejakość  ,  to  jakoś  nie  po  Polsku.
  żeby mu nie pokazywac bylejakości ? a bezczścic to  nie wiem czym ? trzeba było żeby wójt z zastepcami którzy biorą nasze pieniądze z podatków i proboszcz z wikarymi którym daje społeczeństwo pieniądze na utrzymanie koscioła przyszli na taki koncert, w " zerowej temperaturze"  posłuchali co ludzkie głosy mają ludzkim  sercom do powiedzenia... to jest zamiatanie pod dywan, ignorancja ludzi którzy są cześcią sopłeczeństwa i myslą inaczej o wartosciach wiary , kulturze, poczuciu honoru, godności,  narodowości..... to po Polsku by było i z klasą udostepnić ciepłą salę kinową a nie odrapany kosciółek, pokazać  plebanijne zoo a nie starą plebanię.. tylko  kto by przyszedł ? ludzie z nagonionego klucza? zobligowani podwładni ?  tu toczy sie walka o wartosci których ludzie z kasą nie mają i nie będą mieli, za bogaty żłób i stajenka nie ta ! pan Jezus przyjdzie na świat w szopie , bo nie było nigdzie miejsca dla niego ! uboga stajenka przyjeła narodziny, które zaraz bedziemy świętować ! bylejakość człowiecze nie zwsze idzie w parze z przepychem ! zastanów się człowicze pędzący do spowiedzi,stojacy w kościele  w  pierwszych rzędach ławek, czy zechcesz cokolwiek w swoim życiu zmienić by swiat był odrobinę lepszy, przyjazniejszy, bardziej ludzki ?.. by jak sie wstydzisz pokazywać bylejakość to zrozum że  ona istnieje ! może obok ciebie ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezdomni Polak, Czech i Słowak oraz ich pies honorowymi gośćmi na urodzinach papieża http://metromsn.gazeta.pl/Wydarzenia/1,126477,15154111,Bezdomni_Polak__Czech_i_Slowak_oraz_ich_pies_honorowymi.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz bliżej swieta ! Czy będzie to czas radosci i  pojednania ?      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz bliżej swieta ! Czy będzie to czas radosci i  pojednania ?      
Zależy jak kto rozumie pojednanie. Na pokaz czy od serca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłych rodzinnych świąt Bożego Narodzenia  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 14 z 296

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...