Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janów Podlaski: Stadion za blisko kościoła?

Utworzony przez przyjezdny, 20 lutego 2012 r. o 12:24
Rozczarowany mieszkaniec Ty na tym forum szukasz informacji czy tylko próbujesz znaleźć tanią sensację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy moze jakiegos radnego urazilem ,to przepraszam ale taka jest prawda ,jak to pewna blondyna powiedziala ,,sory taki mamy klimat,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie pora żeby narzekać. Wszystko już po... Na myślenie wszyscy mieli czas. Nie skorzystali z szansy... to trudno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na sesji nawet soltysi i radni się nie dowiedzieli tylko na numery ustaw było głosowanie. A odnośnie stawek podatku i wynagrodzenia Wójta odeslali radnych na stronę internetową. Krytykowali poprzednich a dalej będzie tak jak było wybrani będą wiedzieli wszystko a wyborcy nic. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN LESZEK JEST DORYM WOJTEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na razie nikt nie krytykuje wójta .Jako wyborcy mamy prawo wiedzieć na co idą nasze podatki. Tajemnica obowiązuje spowiedzi przy konfesjonale .Natura ludzka jest taka że się interesujemy . chcemy wiedzieć co się dzieje w naszej gminie .Umarłego nic nie obchodzi leży sztywny nic go i nikt nie rusza .My żyjemy chcemy dużo wiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wejdź na stronę i się dowiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja internet mam ale Pan który na Was głosował nie i co z tym fantem ma zrobić? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 CHyba sie nie zastanawiliscie nad tym ze czesc ludzi niema  dostepu do internety  , ludze starsi i  nietylko ,a jesli juz to trzeba podac  jaka to strona    ,mysle ze spora grupa ludzi podziela moje zdanie  ,chyba ze ktos uwaza  ze niewszyscy musza to wiedziec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekazać mu te informacje, które są umieszczone na stronie gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz Urząd Gminy przekazuję informację za pośrednictwem internetu??? To nieźle. Niech i sesja będzie online  Ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz się coś dowiedzieć odsyłają nie które osoby do internetu , jak Jezusa od Kajfasza do Annasza historia kołem się toczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak krytykowali poprzednią władzę. Wstyd Panie Rzewodniczacy wstyd! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biorę 22tys za drapanie sie po jajach haha zyc nie umierac haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Red ty masz chyba bołtuny jak u byka możesz się drapać do Nowego roku ,pewnie syfilis malaris
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Red  ty  masz   chyba   bołtuny   jak   u byka     możesz   się    drapać     do   Nowego   roku  ,pewnie   syfilis   malaris
 Boltuny tylko ze twoja zona co inn4go mowila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie nowa wladza w janowie dzienki bogu POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie że poprzednie wpisy na poprzednią władzę pisał ktoś z obecnej rady. Były niesmaczne ale to forum cały czas obserwuje. Ale musze stwierdzić że na dzień dzisiejszy ta Rada jest nieudolna. Jedynie Pan Wójt jest ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPRZEDNIA WLADZA BYLA NIE NAJ LEPSZA ALE NARESZCIE KONIEC NARESZCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nikt nie odsnieza w mojej wsi co to ma znaczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...