Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janów Podlaski: Stadion za blisko kościoła?

Utworzony przez przyjezdny, 20 lutego 2012 r. o 12:24
Zadzwoń do hury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on to nawet wode odsniezal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze zatesknimy za Panem Hura i tamtą Radą. Ta mi się nie podoba. A ten Przewodniczący? Szkoda gadać.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze zatesknimy za Panem Hura i tamtą Radą. Ta mi się nie podoba. A ten Przewodniczący? Szkoda gadać..
 napewo nie nareszcie przyszla dobra zmiana i koniec kolesiostwa 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborco jak miałeś wspólne interesy z tamtą władzą i z tamtym wójtem to jest ci żal. Mnie tam nie jest ich żal . Tamten wójt tylko dużo obiecywał jak były wybory, przed każdą kadencją ,czego to on nie zrobi i co [Gówno ]Drogi na Osuwkę jak nie było tak nie ma .Wyborco jak ci żal to Twój ból pewnie nie masz z kim iść na balety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIDAC ZE PIS DORWAL SIE DO WLADZY BO TU TAKA CISZA SAMI NA SIEBIE NIE BEDO PISAC HA HA HA HA HA HA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba pisać prawdę a nie bajki o Jasiu i Małgosi chociaż ja tę bajkę lubię..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś w gminie zajmuje się odśnieżaniem? Rozumiem  że kuźwa śnieg może zaskoczyć w sierpniu ale nie w połowie grudniagrudnia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co kase wydawac lepiej zostawic na podwyzki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwyżki dał już Hura na odchodne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś w gminie zajmuje się odśnieżaniem? Rozumiem  że kuźwa śnieg może zaskoczyć w sierpniu ale nie w połowie grudniagrudnia
  A PO CO KARZDY MA LOPATE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan jak sam weźmiesz łopatę na 1 godzinę i pomachasz.Nie będziesz taki mądry .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sa w janowie jakieś wolne ladne wdowki?albo wolne chętne dziewczyny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze zatesknimy za Panem Hura i tamtą Radą. Ta mi się nie podoba. A ten Przewodniczący? Szkoda gadać..
    zaczynaj tęsknić od dziś i czytaj prasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://bp24.pl/byly-wojt-z-zarzutami-moze-stanac-przed-sadem-za-przetargowe-przekrety/
Wójt jednej z gmin powiatu bialskiego jest podejrzany o ustawianie przetargów na odśnieżanie ulic i dróg. W tym nielegalnym procederze miało brać udział również dwóch innych pracowników urzędu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były wójt z zarzutami. Może stanąć przed sądem za przetargowe przekręty
***s://bp24.pl/byly-wojt-z-zarzutami-moze-stanac-przed-sadem-za-przetargowe-przekrety/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko prawda tylko nikt nie miał odwagi o tym pisać. przetargi ,przekręty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko   prawda   tylko   nikt   nie   miał   odwagi   o  tym   pisać.   przetargi ,przekręty.
 Kupcie mu mydlo w plynie albo w kostce haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest kupa kasy i beda zawiasy 16 lat w pole nie poszlo i kupa znajomosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JANOW PODLASKI WIES HA HA HA HA HA OPAJ DANA TRA TA TA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...