Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jedno z najpopularniejszych jezior w woj. lubelskim [wideo i zdjęcia z drona]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 sierpnia 2018 r. o 22:46 Powrót do artykułu
Straszne sinice widac na zdjeciach, chyba wykwit czy atak. Infrastruktury brak, dojazd polna droga, wsztstko tereny prywatne, a za parking 30-50 pln wolaja miejscowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sinice to tu masz w głowie widać że woda przeźroczysta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam wole darmowo wódkie od peeselu przed wyborami. Na co mnie się kąpać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To redaktorzyna nie byla w krasnobrodzie. Zobacz zdjecia calego zalewu i infrastruktury. Tam co dziennie jest kilka tysiecy osob i to z calej polski. Gdyz w tej miejscowosci sa wody lecznicze i w lesie mikroklimat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam kilka razy i zawsze chętnie wracam miejsce godne polecenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem wczoraj jest super.Mieszkam w Lubartowie i mam dość Firleja i pijanych małolatów.Wybieram Białkę to ok.30 min drogi z Lubartowa,warto tam pojechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w zeszłym roku gówno w tym Krasnobrodzie pływało... Ni uja tam nie pojadę ludzie urwa mać co jak co ale srac do jeziora... Koszmar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...