Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kazali całować chłopcu buty, wrzucili mu rower do wody. Finał sprawy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 października 2019 r. o 21:56 Powrót do artykułu
do poprawczaka patologię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciezkie roczne pracę spoleczne w hospicjach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j. EPSTEIN w USA robił gorsze rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwasty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzęta należy zamykać w klatkach a nie żartować w postaci 5 dni prac społecznych, z których oni nakręcą kolejny och jaki zabawny filmik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale 500 się im należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem czemu nie pokazują twarzy tych gowniazy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzęta należy zamykać w klatkach a nie żartować w postaci 5 dni prac społecznych, z których oni nakręcą kolejny och jaki zabawny filmik.
 Jakie 5 dni? 5 godzin! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co sa rodzice dac grzywna np 20000 tys zł rodzicom i zobaczymy jak bedzie z kulturą rodziców i dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak byłam mala też mi tak robili. Teraz jestem duża i głosuje na PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak byłam mala też mi tak robili. Teraz jestem duża i głosuje na PiS
 Zn. psychika ucierpiała,  uszczerbek jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Taki element nalezaloby wyeliminowac ze spoleczenstwa. To jest bydło,  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialski Swąd Rodzinny dostał videodowody terroru młodocianych chwastów jak na tacy, a mimo to gra dla dobra tych śmieci na zwłokę, prowadząc "postępowanie... aby ustalić czy nieletni zmuszali do określonego działania młodszego chłopca, stosując wobec niego przemoc i znęcając się nad nim"??? Toż pomorki urwał ich nać! Do władz: każdemu śmieciowi ostrzegawcza CHŁOSTA PRĘTEM, stal wysokogatunkowa sw4, fi~14mm po 40 razów gdzie popadnie i rodzice ich odbierają na swój koszt w stanie, jaki jest. Przy jakiejkolwiek recydywie bandyckich czynów CHWASTY WYRRRWAĆ a ich truchła sprzedać na poczet odszkodowań dla wszystkich przez nich gnębionych. Patologię stanowczo neutralizować, nie cackać się ze zgarnianymi śmieciami, których czyny zostały dobrze udokumentowane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna być jawność nazwisk, miejsca urodzenia i wizerunku. Tak jak to jest w UK. Dziwicie się, że UK wychodzi z Eurokołchozu? Ja nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...