Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zastałem-i to mówi były zastepca prezydenta.o niczym nie wiedział -wiec pytam za co brał pensję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastałem-i to mówi były zastepca prezydenta.o niczym nie wiedział -wiec pytam za co brał pensję.
 Bierze za to samo co przedtem : nicnierobienie i piękne wyglądanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z vice prezydenta zostałem prezydentem i " zastałem" ???? Przepraszam , że pytam ale czy ktoś aby nie potrzebuje pilnie lekarza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedział 4 lata. Brał pieniądze nie małe, przyglądał się. Miał wpływ na wszystko. Nawet kiedy Stefan był na urlopie. A teraz wszystko wstrzymuje. Pytanie kto rządzi Białą On czy Deweloperzy łącznie z PRZĘDSIĘBIORCAMI. JAa wiem a czy Wy......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba prokurator powinien udać się do szpitala po Chodzińskiego  bo inaczej szpital skończy jak stadnina w Janowie Podlaskim. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwintesencja tego co robił przez 4 lata jako zastępca prezydenta nic nie nie wiem nie widziałem ale pieniadze brałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
białej podlasce????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnijmy, że.. W 2003 wymyślono idiotyczną konstrukcję stalową (para dach) i słupy, które po 15 latach się rozsypują. Wtedy władzę sprawował ktoś inny, obecnie wiecznie młody Andrzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...