Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kładki na Krznie w Białej Podlaskiej będą zmodernizowane

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lutego 2020 r. o 20:00 Powrót do artykułu
Zróbcie najpierw chodniki w tym kołchozie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziady, tyle czasu nic nie robili konkretnego z kładką przy ul Kąpielowej, pamiętam jak ją zbudowali, jeszcze do szkoły podstawowej chodziłem około 1985 może 1986… a teraz znowu kasiarze z magistratu, zamiast wybudować tam most i poprowadzić asfaltową ulicę, która w doskonały sposób łączyłaby Brzeską i Północną do obwodnicy, przez co odciążyła kawał miasta od korków, to te tęgie głowy zwyczajnie i jak zwykle pocierają d... szkłem. No i jak to się wpisuje, kolejny raz, że konkretne pieniądze idą do Gdańska, na który tak pomstuje obecny włodarz, czy to nie jest robienie że swojej twarzy przysłowiowej d...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
superr, ale w sierpniu którego roku ? bo wiadukt kolejowy miał być gotowy ,zdaje się ,w pażdzierniku ubiegłego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt robił zapewne absolwent szkoły wyższej przy ulicy Sidorskiej po zaocznym budownictwie. 1,5m szerokość kładki, która ma być ciągiem pieszo-rowerowym... Kierownica od roweru standardowo ma około 700mm. Dwa rowery będą się mijały na styk a gdzie tam jeszcze pieszy wejdzie? Pan Litwiniuk chyba doskonale powinien o tym wiedzieć, bo tak uwielbia rowery... Podsumowując...kładki się nie zmienią i nie zmienią swojej funkcjonalności ale szum medialny wywołany. Brawo pANIE prezydencie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kładki i tymczasowe ronda !!! Brawo !!! Mam nadzieję, że władza tez jest tymczasowa !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już lepiej było wziąć tego Pana z Chełma, przynajmniej sete szarpnie na studniówce - a nie tylko plumkać na gitarce !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie kładki 700tys ? Haha . Won bober ile jeszcze będziesz tym kim teoretycznie jesteś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziady, tyle czasu nic nie robili konkretnego z kładką przy ul Kąpielowej, pamiętam jak ją zbudowali, jeszcze do szkoły podstawowej chodziłem około 1985 może 1986… a teraz znowu kasiarze z magistratu, zamiast wybudować tam most i poprowadzić asfaltową ulicę, która w doskonały sposób łączyłaby Brzeską i Północną do obwodnicy, przez co odciążyła kawał miasta od korków, to te tęgie głowy zwyczajnie i jak zwykle pocierają d... szkłem. No i jak to się wpisuje, kolejny raz, że konkretne pieniądze idą do Gdańska, na który tak pomstuje obecny włodarz, czy to nie jest robienie że swojej twarzy przysłowiowej d...?
 A ja myślałem, że tylko mi takie pomysły do głowy przychodzą. BRAWO. Weźmy zachodnią część miasta. Droga Wojskowa również była by tu przydatna. I z trzech arterii ŁOMASKA-ZAMKOWA, AL.1000lecia i JP II, zrobiło by nam się pięć połączeń południa z północą. Alee co tu dużo pisać, gdy dzbany po szkołach do władzy dochodzą bez żadnej koncepcji rozwoju tego "zadupia".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziady, tyle czasu nic nie robili konkretnego z kładką przy ul Kąpielowej, pamiętam jak ją zbudowali, jeszcze do szkoły podstawowej chodziłem około 1985 może 1986… a teraz znowu kasiarze z magistratu, zamiast wybudować tam most i poprowadzić asfaltową ulicę, która w doskonały sposób łączyłaby Brzeską i Północną do obwodnicy, przez co odciążyła kawał miasta od korków, to te tęgie głowy zwyczajnie i jak zwykle pocierają d... szkłem. No i jak to się wpisuje, kolejny raz, że konkretne pieniądze idą do Gdańska, na który tak pomstuje obecny włodarz, czy to nie jest robienie że swojej twarzy przysłowiowej d...?
 Ile Twoim zdaniem kosztowałoby wybudowanie ulicy łączącej Kąpielową z Północną? Kilkaset tysięcy? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziady, tyle czasu nic nie robili konkretnego z kładką przy ul Kąpielowej, pamiętam jak ją zbudowali, jeszcze do szkoły podstawowej chodziłem około 1985 może 1986… a teraz znowu kasiarze z magistratu, zamiast wybudować tam most i poprowadzić asfaltową ulicę, która w doskonały sposób łączyłaby Brzeską i Północną do obwodnicy, przez co odciążyła kawał miasta od korków, to te tęgie głowy zwyczajnie i jak zwykle pocierają d... szkłem. No i jak to się wpisuje, kolejny raz, że konkretne pieniądze idą do Gdańska, na który tak pomstuje obecny włodarz, czy to nie jest robienie że swojej twarzy przysłowiowej d...?
Ile Twoim zdaniem kosztowałoby wybudowanie ulicy łączącej Kąpielową z Północną? Kilkaset tysięcy?
 ile by nie kosztowało to jest konieczna inwestycja. Nie pytaj ile , tylko powiedz ilu darmozjadów i politycznych pasożytów trzeba wywalić z Urzędu , żeby znalazły się te pieniądze.. Są pieniądze na premie i nowe synekury , a nie ma na prawidłowe funkcjonowanie miasta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Pan, który przy każdej bzdurnej okazji gra na gitarce chce wszędzie wciskać ścieżki rowerowe i pedalarzy! STOP PEDALARZOM! Chodniki dla pieszych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziady, tyle czasu nic nie robili konkretnego z kładką przy ul Kąpielowej, pamiętam jak ją zbudowali, jeszcze do szkoły podstawowej chodziłem około 1985 może 1986… a teraz znowu kasiarze z magistratu, zamiast wybudować tam most i poprowadzić asfaltową ulicę, która w doskonały sposób łączyłaby Brzeską i Północną do obwodnicy, przez co odciążyła kawał miasta od korków, to te tęgie głowy zwyczajnie i jak zwykle pocierają d... szkłem. No i jak to się wpisuje, kolejny raz, że konkretne pieniądze idą do Gdańska, na który tak pomstuje obecny włodarz, czy to nie jest robienie że swojej twarzy przysłowiowej d...?
Ile Twoim zdaniem kosztowałoby wybudowanie ulicy łączącej Kąpielową z Północną? Kilkaset tysięcy?
 Koluniu sempatyczny, czy znasz takie stare, mądre powiedzenie ; wydaj grosz, zarobisz na nim dwa. Nie jestem z branży budowy dróg i autostrad, nie wiem jaki, byłby koszt całkowity takiej inwestycji. Jednak jestem pewien, że można pozyskać na coś takiego pieniądze z UE ( lwią część ) W perspektywie taka inwestycja przyniosłaby zysk dla miasta i społeczności lokalnej. Kładka  nic tutaj nie zmienia, mnóstwo ludzi codziennie tamtędy chodzi z Osiedla Młodych, do pracy na Brzeską, czy w innym celu, bo gdzie jest np. komunikacja miejska, która by zadowoliła pasażerów z tej okolicy? Cała biała wygląda podobnie praktycznie we wszystkich tematach... niestety ale nie jest to miasto przyjazne mieszkańcom, przedsiębiorcom i niestety turystom z Białorusi, którzy napędzali w ogromnej skali bialski handel. Tak więc nie pytaj mnie cwaniaczku o koszty, tylko puknij się w czoło i zrozum, żeby coś zarobić najpierw trzeba zainwestować, a nie pier.. lić i straszyć kosztami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...