Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejna szansa na OZE. Złóż wniosek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 sierpnia 2019 r. o 20:29 Powrót do artykułu
Oprócz tej są też dotacje z programu rządowego "Mój Prąd" gdzie można otrzymać 5000zł bezzwrotnej dotacji, wszelkie informacje można uzyskać np. tutaj ***s://pvge.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będą w końcu te solary, bo mija już tyle lat, a w urzędzie nic nie wiedzą i każą cierpliwie czekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wiosnę wpłacilismy wymaganą ratę na instalację solarna i wymianę pieca, z miastem została podpisana wcześniej umowa. Mamy sierpień a nic, ale to kompletnie nic, nie ruszyło w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUJDA ! KŁAMSTWAO !na stronie urzędu miasta nie ma żadnej informacji na ten temat ! tylko były kotły na biomasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem na ile to prawda ale ja słyszałam że nie zobaczymy już ani pieniędzy ani solarów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://bialapodlaska.pl/artykul/4467/mozna-juz-skladac-deklaracje-uczestnictwa-w-oze-ii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://bialapodlaska.pl/artykul/4467/mozna-juz-skladac-deklaracje-uczestnictwa-w-oze-ii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://umbialapodlaska.bip.lubelskie.pl/index.php?id=78&p1=szczegoly&p2=65105 ***s://oze.bialapodlaska.pl/harmonogram-projektu/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://oze.bialapodlaska.pl/harmonogram-projektu/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://umbialapodlaska.bip.lubelskie.pl/index.php?id=78&p1=szczegoly&p2=65105
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...