Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komendant komisariatu policji potrącił 10-letnią rowerzystkę. Dostał mandat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2020 r. o 20:23 Powrót do artykułu
Dlatego tak długo nikt o tym nie mówił, nawet miejscowe media podobnie jak z tą policjantką co w latarnie uderzyła też była cisza a koledzy pomagali jak "mogli" i ciekawe jaki będzie efekt końcowy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to nie ma znaczenia czy to był policjant czy ktoś inny, skoro dziewczynce nic się nie stało, nie odniosła żadnych obrażeń ciała, to dlaczego mieli mu zatrzymać prawo jazdy??? Widzę że niektórym tutaj szkoda że nie są policjantami, jad się w nich otwiera i w komentarzach mają się za najmądrzejszych!!! Ps. ja nie jestem policjantem, tylko instruktorem nauki jazdy i wiem że czasami różnie na drodze bywa...
 Dla innych MA TO ZNACZENIE - powinien zostać zawieszony, a sprawę ujawnia się od razu. Dziś miałby czyste papiery, najwyżej ze sprawą karną o wykroczenie - ale nie . A do Instruktorów: dlaczego w godzinach szczytu, widzę po dwa trzy eLki w korkach pod rząd? Co co kuranci w tych korkach wystoją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to aby nie za duzo te 500zl. Niezkazitelna opinia 3medale 2 ordery 28 lat sluzby ,ryzykujac zycie ,a tu tak chlopa potraktowali . Żal biedaka, niech apeluje :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego na miejscu nie było prokuratura to przecież obligatoryjne przy zdarzeniu gdy uczestniczy w nim funkcjonariusz a i krew powinni pobrać do badań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak teraz zatrzymają mnie na wykroczeniu drogowym policjanci z KMP w Terespolu i będą chcieli wręczyć mi mandat to ..... go nie przyjmę i powiem ....... " Nauczcie najpierw swojego komendanta jeździć " Bo żeby kogoś karać trzeba samemu być bez zarzutów !!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie normalny, myli sie pan. O latarni byla publikacja. Nie wiem, czy w DW, ale w lokalnym tygodniku tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie okulary kupi jak nie widzi rowerzystów . Lub niech poczyta przepisy kodeksu drogowego i się dowie kto i w jakich okolicznościach ma pierwszeństwo na drodze . Strach po Białej jeździć rowerem bo tacy nieznający przepisów ludzie mogą nas rowerzystów porozjeżdżać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego a ktoś pomyślał o budowie bezpiecznych dróg dla rowerzystów i przejazdów bo z tego co widać na mieście to rowerzyści wyjeżdżają albo za płotu albo tak że kierowca widzi rowerzystę w ostatniej chwili jak wyłania się na jezdni. PS mandat kończy postępowanie i.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś w Belgii Holandii Luxemburgu ( w tych państwach mieszkałem kilkanaście lata ) Kierowcy nauczyli się jeździć , ustępować pierwszeństwa rowerzystom . Wypadki z potrąceniem rowerzysty przez auto zdarzają się sporadycznie . Kierowcy mają inną kulturę jazdy niż w Polsce. W Polsce siądzie taki jeden z drugim za kierownicę starego rumpa 15 letniego niesprawnego złoma sprowadzonego od Helmuta po 2 Niemcach i 3 Turkach i udaje króla szos . A tak naprawdę jeździ złomem , co niektórzy mają droższe rowery niż te polskie auta pożal się boże . Sam jestem kierowcą i rowerzystą i nie raz widziałem jak stary 60 letni dziad jedzie 15 letnim złomem jakby wczoraj zdał egzamin na prawo jazdy , zero myślenia . A tak na marginesie to sprawdzono tego komendanta za zawartość narkotyków w organizmie ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie porównuj proszę Polski do Belgii czy Holandii bo to mekki kolarstwa ...daj się chłopie oswoić kierowcom w BP z tymi ...bublami budowlanymi tj ścieżkami dla rowerów ...jeszcze nie jeden rowerzysta zostanie potrącony na tych skrzyżowaniach ścieżek z jezdniami ...trzeba czasu jak ze wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale za co zawieszony? Popełnienie wykroczenia na drodze przez policjanta to nie jest powód do zawieszenia!!! A Ci co chcą zawieszenia to są zawistni ludzie którzy zazdroszcza innym pracy, stanowisk, itp. A wracając do e"L"ek to nie jestem zwolennikiem żeby naciągać kursanta na czas i stać w nim w korku, ale czasami trzeba trochę postać w korku, bo inaczej się nie da przejechać z punktu A do punktu B.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pół roku temu był podobny przypadek, rowyrzyste potrąciącił chłopak kierujący samochodem, stracił na trzy miesiące prawo jazdy. Równy i równiejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zrobić protest w Terespol i zadać dymisji komendanta. Ludzie honorowi w takim momencie sami poddają się do dymisji. Jak można wymagać od podwładnych policjantów aby karali za wykroczenia drogowe kierowców skoro ich szef wymusza pierwszeństwo na rowerzyście i doprowadza do kolizji. Dobrze że do tragedii nie doszło i rowerzysta żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnida terespolska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nadzwyczajna kasta w akcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni skierować go na badanie u okulisty . Jak nie zauważył rowerzystki znaczy , że nie widzi . Należało zabrać uprawnienia do kierowania autem i zawiesić w policji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba w Terespolu zrobić pikiete pod komisariatem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies psa nie ukara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykły policjant może skazać własnego szefa mandat owszem i tak jego nie zapłaci 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie już zapłacił 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...