Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komendant Straży Miejskiej pił piwo w sklepie i wyzywał policjantów

Utworzony przez andy, 14 maja 2013 r. o 21:14
Nie ma co się znowu tak czepiać człowieka i zrównywać go z ziemią - facet elegancko wypił sobie piwko po stresującej pracy jak większosć Polaków i oczywiście Policja zamiast łapać złodzieji, bandytów i gwałcicieli zajmuje się takimi pierdołami jak picie piwa pod sklepem. Myślę, że kazdy z nas by się zdenerwował w obliczu takiej sytuacji, a że ów bohater jest komendantem straży miejskiej i powiedział kilka słów za dużo to od razu ruszyła dziennikarska machina. Powtarzam - dajcie spokój człowiekowi, takich ludzi więcej potrzeba w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andy napisał:
Nie ma co się znowu tak czepiać człowieka i zrównywać go z ziemią - facet elegancko wypił sobie piwko po stresującej pracy jak większosć Polaków i oczywiście Policja zamiast łapać złodziei, bandytów i gwałcicieli zajmuje się takimi pierdołami jak picie piwa pod sklepem. Myślę, że kazdy z nas by się zdenerwował w obliczu takiej sytuacji, a że ów bohater jest komendantem straży miejskiej i powiedział kilka słów za dużo to od razu ruszyła dziennikarska machina. Powtarzam - dajcie spokój człowiekowi, takich ludzi więcej potrzeba w Lublinie ...oczywiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien przyjąć mandat i po sprawie. Niepotrzebny ten kabaret.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku, pewien sędzia bardziej się skompromitował ale już od kilku lat robi z gęby du*ę Oczywiście, przy niewątpliwej, pomocy kolegów po fachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę ze przykładnie powinni go ukarać , zwykły obywatel już by siedział na dołku a zatem niech ruszy ciężką maszyna sprawiedliwości pokaże obywatelom ze wobec prawa jesteśmy równi , wg mnie to poważne ma zarzuty i nie ma usprawiedliwienia dla księdza jak i każdego kto tego prawa pilnuje a wiec teraz oko za oko , czekam z radością na wyrok skazujący
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam gdzie wtedy był fotoradar ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP - Mobilnym Fotoradarom ITD AKCJA na FACEBOOKU https://www.facebook.com/STOP.Mobilnym.Fotoradarom.ITD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Pan padł ofiarą rozgrywek pomiędzy burmistrzem a międzyrzeckim komisariatem. Pił piwko bo on może . W myśl zasady co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie. Jeszcze dwa tygodnie temu był nietykalny ale układ sił się zmienił. Skąd miał wiedzieć że komendant policji zacznie wojnę z magistratem od niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama swinia zlopie piwo w miejscu do tego nie przeznaczonym mimo to ze pewnie tego dnia wypisala kilkadziesiąt mandatow za takie wykroczenie ,a nawet jak nie ona to jej pastuchy.wypier.......olic swinie z roboty i w kolejke do pośredniaka ,a na pewno ma bydlak jakies tam znajomości to zalapie się na nocnego ciecia na jakims parkingu..Bo ja osobiście dal bym tej swini dożywotni zakaz pracy dla niego i jego rodziny i czesc a jak....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On jest niewinny... To było ustawione. Nagonka tak jak w przypadku Sawickiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Sama swinia zlopie piwo w miejscu do tego nie przeznaczonym mimo to ze pewnie tego dnia wypisala kilkadziesiąt mandatow za takie wykroczenie ,a nawet jak nie ona to jej pastuchy.wypier.......olic swinie z roboty i w kolejke do pośredniaka ,a na pewno ma bydlak jakies tam znajomości to zalapie się na nocnego ciecia na jakims parkingu..Bo ja osobiście dal bym tej swini dożywotni zakaz pracy dla niego i jego rodziny i czesc a jak.... [/quote] [quote name='siomik' timestamp='1368563865' post='770104'] Sama swinia zlopie piwo w miejscu do tego nie przeznaczonym mimo to ze pewnie tego dnia wypisala kilkadziesiąt mandatow za takie wykroczenie ,a nawet jak nie ona to jej pastuchy.wypier.......olic swinie z roboty i w kolejke do pośredniaka ,a na pewno ma bydlak jakies tam znajomości to zalapie się na nocnego ciecia na jakims parkingu..Bo ja osobiście dal bym tej swini dożywotni zakaz pracy dla niego i jego rodziny i czesc a jak....
Wczoraj władza dzisiaj menel. Mały człowieczek, uważał że jest beskarny tak jak wielu innych z otoczenia burmistrza. Ładna skórka psia naturka. Jak widać żaryty się skończyły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie otrzymałem z prokuratury oficjalnego zawiadomienia o wszczęciu postępowania w sprawie komendanta" - może jeszcze nie mogą się otrząsnąć z tego jaki PR zrobiły im ostatnie odcinki "Rancza Wilkowyje". A serio, może po prostu są rozsądni i nie chcą się dać wmanipulować w rozgrywki, jakie tu niektórzy sugerują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej trafnym tytulem artykulu byloby napisanie"Byly Komendant Strazy Miejskiej........"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż Miejska Komendant SM Mirosław Maraszek tel. (83) 372 62 38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż nie mieszkam w Międzyrzecu Podl. to znam tego człowieka i jestem mocno zaskoczony sytuacją. Ale jeżeli taki fakt miał miejsce to należy faktycznie wyciagnąć wnioski z tej sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz napisał skargę na policjantów i chłopaki wzięli się do roboty:) Chociaż sam Burmistrz napewno nie jest autorem skargi... Panie Burmistrzu, zamiast lansować się skargami weź Pan miejsca pracy utwórz:) Ludzie zamiast przełaziź przez ulicę i dostawać mandaty będą siedzieć w pracy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo znamienne w naszych czasach. Im kto jest z mniejszej miejscowości to bardziej mu korba bije. Myślał chłop, że u siebie to wszystko może. Być komendantem najbardziej znienawidzonej formacji i pić piwsko w sklepie to trzeba mieć mentalność prymitywnego chlopa a nie komendanta. Gratulacje panie komendancie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan komendat były emeryt policjant jak chciał pić piwo w sklepie to nie może być komendantem Straży Miejskiej w Międzyrzecu Podlaskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Międzyrzec jest znowu negatywnie sławny, ogólnokrajowe serwisy podają informację jako news a komendant trwa i trwamać. Tak trzymać Burmistrzu. Akto zgadnie dlaczego odszedł z policji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Akto zgadnie dlaczego odszedł z policji ?
Bo lubił pić piwo w sklepie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...