Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto głosuje na Komorowskiego ?

Utworzony przez peace, 29 czerwca 2010 r. o 21:39
Gość napisał:
Bronek chce nas przeprowadzić do ziemi obiecanej. To znaczy, że 40 lat będzemy błądzić na manowcach PO-owskiej ideologi. Problem w tym, że błądzimy już 20 lat i czas wrócić na właściwą drogę. Kaczyński przynajmniej stara się postawić jakiś kierunkowskaz. Ale ci bracia starsi w polityce i nie tylko, uważają, że cały naród polski musi przejść przez morze czerwone ..... , a wtedy władza będzie w ich rękach!
Ale bzdura! Zresztą zawsze lepiej w ziemi obiecanej niż na manowcach czy w państwie policyjnym, do którego nas już o mały włos PIS nie doprowadził. Ja głosuję na Pana Komorowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bronek chce nas przeprowadzić do ziemi obiecanej. To znaczy, że 40 lat będzemy błądzić na manowcach PO-owskiej ideologi. Problem w tym, że błądzimy już 20 lat i czas wrócić na właściwą drogę. Kaczyński przynajmniej stara się postawić jakiś kierunkowskaz. Ale ci bracia starsi w polityce i nie tylko, uważają, że cały naród polski musi przejść przez morze czerwone ..... , a wtedy władza będzie w ich rękach!
Właśnie, wróć na właściwą drogę, bo błądzisz, chyba dlatego, że drogę wskazuje ci stojący kierunkowskaz, czytaj "zepsuty' o ile znam się na kierunkowskazach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale bzdura! Zresztą zawsze lepiej w ziemi obiecanej niż na manowcach czy w państwie policyjnym, do którego nas już o mały włos PIS nie doprowadził. Ja głosuję na Pana Komorowskiego.
I Ja też. Byłem w ZOMO, byłem w ORMO, a teraz jestem za platformą i głosuję na komorowskiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale bzdura! Zresztą zawsze lepiej w ziemi obiecanej niż na manowcach czy w państwie policyjnym, do którego nas już o mały włos PIS nie doprowadził. Ja głosuję na Pana Komorowskiego.
Dlaczego na "Pana" Komorowskiego ? Nie lepiej od razu na Putina ? A państwo policyjne czyli dyktaturę to dopiero teraz mamy ! Zabili nam Prezydenta i ... cisza. Nikt nic nie wie, żadnej dyskusji, żadnych informacji. Media milczą a śledztwo prowadzi potencjalny sprawca. Jak rowerzysta krowę po pijaku potrąci w Malowej Górze to krzyk na cały powiat. Jak na Żyda ktoś krzywo spojrzy to krzyk na cały świat jaki ten polski antysemityzm straszny. A tu ... cisza. Nic się nie stało Polacy ! Nic się nie stało ! I dlatego głosuję na Bronka ! Czas odsunąć PiS od władzy ! Kaczyńskiego zastrzelić, wypatroszyć, skórę wystawić na sprzedaż ! Hej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej napisał:
Dlaczego na "Pana" Komorowskiego ? Nie lepiej od razu na Putina ? A państwo policyjne czyli dyktaturę to dopiero teraz mamy ! Zabili nam Prezydenta i ... cisza. Nikt nic nie wie, żadnej dyskusji, żadnych informacji. Media milczą a śledztwo prowadzi potencjalny sprawca. Jak rowerzysta krowę po pijaku potrąci w Malowej Górze to krzyk na cały powiat. Jak na Żyda ktoś krzywo spojrzy to krzyk na cały świat jaki ten polski antysemityzm straszny. A tu ... cisza. Nic się nie stało Polacy ! Nic się nie stało ! I dlatego głosuję na Bronka ! Czas odsunąć PiS od władzy ! Kaczyńskiego zastrzelić, wypatroszyć, skórę wystawić na sprzedaż ! Hej !
To co piszesz świadczy o tobie (celowo z małej litery, bo cię nie szanuję). Nie zazdroszczę Panu Kaczyńskiemu takiego wyborcy, ale dzięki temu przegra. Media nie milczą, to tylko ty się nie interesujesz dostatecznie, bo tak naprawdę ci to zwisa ale sensacje lubisz i ich szukasz. Ja głosuję na Komorowskiego, bo mnie sensacje wyciągnięte z rękawa nie interesują, ale podoba mi się spokojna reakcja na nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odp. Idioci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To co piszesz świadczy o tobie (celowo z małej litery, bo cię nie szanuję). Nie zazdroszczę Panu Kaczyńskiemu takiego wyborcy, ale dzięki temu przegra. Media nie milczą, to tylko ty się nie interesujesz dostatecznie, bo tak naprawdę ci to zwisa ale sensacje lubisz i ich szukasz. Ja głosuję na Komorowskiego, bo mnie sensacje wyciągnięte z rękawa nie interesują, ale podoba mi się spokojna reakcja na nie.
To czy ty mnie szanujesz czy tez nie ,to wybacz, ale mi zwisa miętkim kalafiorem. Media milczą na temat katastrofy niespotykanej w dziejach swiata, śledzę wszystko baaardzo dokładnie. Nawet Jarosław ma zamknięte usta bo boi się że mu od razu sfora wściekłych psów rzuci się do gardła, i milczy. Mijają 3 miesiące a my nadal NIC nie wiemy bo wszystko jest w rękach Moskali. Zaprzeczysz ? Pewnie tak, jak to pełowskie lemingi wychowane na GWnie polskojęzycznym z telewizorem zamiast głowy. A o jakich to "sensacjach wyciągniętych z rękawa" mówisz ? "Spokojna reakcja" ? leją ci w twarz a ty mówisz że deszcz pada ? Przepraszam że zapytam : jesteś Polakiem ? czy już Ruskim ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I Ja też. Byłem w ZOMO, byłem w ORMO, a teraz jestem za platformą i głosuję na komorowskiego...
TAM WSZYSCY TACY. W PO. SAME BOLKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TAM WSZYSCY TACY. W PO. SAME BOLKI.
Bolesław Wałęsa nt. śp. Lecha Kaczyńskiego Prezydenta Polski : "Wojował o samolot a teraz nie żyje". Obok stał rozbawiony płemieł Tusk. Czy jakikolwiek Człowiek może upaść niżej ? Jak długo jeszcze Polacy pozwolą takim *** sobą rządzić ? KTO głosuje na Komorowskiego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuję na pana Komorowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy na te "ciepłe kluchy"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Głosuję na pana Komorowskiego
Dlaczego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobicie co zechcecie, Wasz wybór..., a ja "WOLĘ JARKA Z KOTEM, NIŻ BRONKA Z PALIKOTEM" Bronkowóz Cud POlszewii dotknie Nas wszystkich na dłuuugo... http://static1.money.pl/i/a/98/77666.gif Dlatego moje NIE dla Bronka - wpadki, marionetki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego moje NIE dla Bronka - wpadki, marionetki. [/quote] Ruch jak na światowej gieldzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dlatego moje NIE dla Bronka - wpadki, marionetki. Ruch jak na światowej gieldzie....
Ruskie do domu i zabierzcie też swoich agentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kawaler prezydentem? Pierwszą Damą mogłaby być Marta Kaczyńska Łukasz Konarski 2010-04-27, ostatnia aktualizacja 2010-04-27 15:10 Jarosław Kaczyński - jeden z najbardziej znanych kawalerów - jest już oficjalnym kandydatem w wyborach na najwyższe stanowisko w państwie. Czy jego stan cywilny będzie tu przeszkodą? Trudno wyrokować. Badania socjologiczne jednak jasno wskazują, że chętniej głosujemy na żonatych kandydatów. Jarosław Kaczyński i jego bratanica Marta z mężem Markus Schreiber / AP Jarosław Kaczyński i jego bratanica Marta z mężem ZOBACZ TAKŻE * Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki nocują w Pałacu Prezydenckim (22-06-10, 07:28) * Prezydent Jarosław, pierwsza dama Marta i premier... Marcin? (14-06-10, 20:45) * Wybory 2010. Rodzina Marty Kaczyńskiej w fotoreportażu. Jej mąż chce do PiS (04-05-10, 08:55) * Bielan: Marta Kaczyńska nie będzie brała udziału w kampanii stryja (02-05-10, 20:14) - Taki kandydat jest przewidywalny, ma ustabilizowany tryb życia. Tutaj te czynniki będą w pewnej mierze decydować, ale niekoniecznie przesądzać - mówi socjolog dr Krystyna Kmiecik-Baran. - Jeśli kandydat jest widziany jako osoba, która potrafi się o nas zatroszczyć, w tak dużym stopniu to nie zadziała - dodaje. Co więcej przez niektórych może to być także odczytane na korzyść. - Wyborca zobaczy to tak: jeśli on nie ma rodziny, to całą swoją energię, całego siebie poświęca na rzecz państwa - uważa socjolog. Jest jednak pytanie, które zada sobie wielu wyborców. Jeżeli Jarosław Kaczyński zostanie prezydentem - co z Pierwszą Damą? Protokół dyplomatyczny przewiduje rozwiązanie. Propozycje: Marta Kaczyńska, Wisława Szymborska... - W pewnych przypadkach, na przykład oficjalnych obiadów, funkcję tę mogłaby pełnić jego bratanica Marta Kaczyńska. Oczywiście, musiałaby wyrazić zgodę, bo nie jest to obligatoryjne. To jedynie teoretyzowanie - mówi specjalista od protokołu dyplomatycznego dr Janusz Sibora. Historia Stanów Zjednoczonych pamięta taki przypadek. Jedynym prezydentem-kawalerem był Amerykanin James Buchanan, zaś funkcję Pierwszej Damy pełniła jego siostrzenica. W Polsce jest też inne rozwiązanie. - Można wybrać kobietę, która honorowo będzie sprawowała tę funkcję. Na przykład Wisława Szymborska. To dopuszczalne, tu protokół jest dość elastyczny - mówi dr Sibora. Istnieje także inna możliwość. Gdyby strona polska podejmowała delegację zagraniczną, to drugie miejsce honorowe może zająć najwyższy rangą dygnitarz polski, czyli marszałek Sejmu. http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,7820164..._byc_Marta.html Źródło: Tokfm.pl Zobacz więcej na temat: * wybory 2010 * PiS * Jarosław Kaczyński * Marta Kaczyńska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronek wystawił na Białą ogonek. Pan Komorowski miał przyjechać do Białej - obiecywały sztaby. Może przyjedzie na III turę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bronek wystawił na Białą ogonek. Pan Komorowski miał przyjechać do Białej - obiecywały sztaby. Może przyjedzie na III turę?
Kiedy i gdzie obiecywał ? Nie powtarzaj się bo to zakrawa na infantylizm !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bronek wystawił na Białą ogonek6 Pan Komorowski miał przyjechać do Białej - obiecywały sztaby. Może przyjedzie na III turę?
Panie Komorowski, Bardzo Drogi Bronku przyjedź do Białej , czekają prezenty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...