Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto komu da szkołę

Utworzony przez (Anonimowy), 21 sierpnia 2007 r. o 09:46
Jaka Ula, jaka Jola
No i jak Wam w dzióbku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zastępców pójdą koleżanki Mironiuka. To jest pewne. Szkołą będą rżądzić baby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zastępców pójdą koleżanki Mironiuka. To jest pewne. Szkołą będą rżądzić baby.
 
Na zastępców pójdą koleżanki Mironiuka. To jest pewne. Szkołą będą rżądzić baby.'
'"mądry" taką ksywę mógł sobie nadać tylko radny!'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Grubą Monią ? Jak nie będzie grubego, ugowskiej czy uszkarskiej gdzie będzię ona chodzić kablować, świrować i doić pieniądze. Mam nadzieję że w końcu ktoś dobierze sie do tyłka tej zielonej lafiryndy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Grubą Monią ? Jak nie będzie grubego, ugowskiej czy uszkarskiej gdzie będzię ona chodzić kablować, świrować i doić pieniądze. Mam nadzieję że w końcu ktoś dobierze sie do tyłka tej zielonej lafiryndy.
może ty spróbuj dobrać się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  '"mądry" taką ksywę mógł sobie nadać tylko radny!'  
 
  '"mądry" taką ksywę mógł sobie nadać tylko radny!'  
jaki on madry.Matoł , jak napisał rządzić, i rz i ż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Grubą Monią ? Jak nie będzie grubego, ugowskiej czy uszkarskiej gdzie będzię ona chodzić kablować, świrować i doić pieniądze. Mam nadzieję że w końcu ktoś dobierze sie do tyłka tej zielonej lafiryndy.
O co Ci chodzi?Doi nie dla siebie, a jak Ci szkoda to też tak możesz doić, tylko szkopuł w tym, iz nie potrafisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co mądrusie?Koniec tematy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
'"mądry" taką ksywę mógł sobie nadać tylko radny!' '"mądry" taką ksywę mógł sobie nadać tylko radny!' jaki on madry.Matoł , jak napisał rządzić, i rz i ż.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A może to dyrektor bo jeden taki pisał Krzyżacy przez dwa "rz" w dodatku jako temat na tablicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekamy na kolejny ruch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzian szóstoklasisty - porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tą dyrekcją ta szkoła to jedna wielka porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem tam nie ma 3 wice tylko 4. Tą 4 jest wszechwładna Monia, która wszystko ma z tyłu oprócz monety. Tak ich potrafi wszystkich poustawić że mało kto widział. Choć Monia to i już przy tej górnej władzy chodzi. Wcześniej najbardziej cieszyła się z porażki obecnego dyrektora Wipaszu, a teraz fronty się odmieniły. Kasa, kochany , kasa ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały wczorajszy Dzień Matki i Ojca w przedszkolu nr 3. Takiego chłamu dawno nie widziałem. Wstyd i hańba dla nauczycieli i dyrekcji. Rodzice totalnie zdegustowani. Najlepszą zabawę zapewnił Pan Dyrektor występując w pidzamie. Niespodziewałem się że trójka tak zejdzie na psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
czekamy na kolejny ruch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 146 z 146

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...