Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto komu da szkołę

Utworzony przez (Anonimowy), 21 sierpnia 2007 r. o 09:46
Kochani takie bzdury to może pisać tylko ktoś mściwy. Za czasów Grzyba Szkoła nr. 3 tętniła życiem , nie była zamkniętą twierdzą, można było korzystać po południu z sal gimnastycznych, biblioteki działały kółka zainteresowań.Ten kto pisze takie bzdury niech obejży Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podl. i zobaczy co zrobił Grzyb. Szkoła zmieniła się nie do poznania. Ten człowiek nie szczędził ani sił ani pieniędzy by zmienić na lepsze wygląd szkoły, a ktoś śmie pisać takie paranoje, że żal czytać chyba robi to sam były Dyrektor Mironiuk bo tylko jego stać na takie kłamstwa i urojenia. Dziwi mnie fakt ,że tych bzdur nikt nie weryfikuje i można sobie pisać bezkarnie i tak oczerniać się, a ludzie czytają. Kochani szkoda czasu !!!!!!!!!!!!!!!!!.Znam dobrze obu panów i wiem kto na ile ma kultury osobistej i honoru. Panie Andrzeju daj pan spokój i odejdź pan z honorem póki jeszcze czas!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasnie uczniowie przez ciebie wychwalanego i pieknego liceum swoimi glosami pozbyli sie GRZYBKA z ogolniaka bo mieli dosyc jego rzadow na stanowisku dyrektora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Pani! Jak znam życie, to ludzie aktywni i z honorem zazwyczaj przegrywają. Dzisiaj życie bierze się na bezczela! Wyjątkowo widać to na przykładzie M-ca gdzie przez lata rządziła lewacka sitwa. Czy jedna osoba jest w stanie to zmienić?Trudno odpowiedzieć, zwłaszcza, że w otoczeniu Grzyba pojawili się nieźli harcownicy. Niestety nie są to osoby z którymi można coś zrobić. Krótko, nie jest to towarzystwo użyteczne do budowania właściwego wizerunku władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem jedno. Za Grzyba nie było w SP3 kablowania i donoszenia na kolegów. Za Mironiuka wystarczyło wypowiedzieć jakieś niepochlebne zdanie, a na nastepnej przerwie można się było spodziewać wezwania na dywanik. Wiamo, kto szpiegował. Wystarczy sprawdzić, kto ostatnio przyszedł do szkoły i kiedy dostał umowę na stałe. Nie było również szpiegowania pod drzwiami i wyglądania zza filara na salę gimnastyczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólniak to wyremontował radny Przemysław Litwiniuk. Pokazał to w swojej ulotce. Grzyb tego nie pokazał. To znaczy że tego nie zrobił. Inaczej by pokazał. To taki pan. Nie wciskaj ludziom ciemnoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem jedno. Za dawnych czasów to był napis na szkole zrobiony przez nauczycieli: DWÓR ARTURA. Dlaczego????????????? Taki to pan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nikomu nie wciskam. Nie wiem co i komu pokazał Litwiniuk i to mnie nie interesuje. Fakt jest taki, że pewne środki były dyrektor LO na remont pozyskał. Niemniej każdy wie, że trzeba mieć takie czy inne dojścia by cokolwiek załatwić. Zatem nic nie wynika ze zwykłej bezinteresowności zwłaszcza w naszym powiecie gdzie rządzi układ PSL-SLD. Wiele osób ze starego układu znalazło się za burtą, stąd to całe rarum. Cz jak rządził Lesiuk wszystko było ok.? Dla swoich tak, a dla innych? Naprawdę to wszystko zaczyna być obrzydliwe i widać, że cała akcja przeciw Grzybowi jest inspirowana przez byłą sitwę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temat grzyb - mironiuk uważam za zakończony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie jakis madry sie odezwal :) popieram . zakonczmy ten temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
thank you odezwała się jakaś ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbyś???????? Temat dla Grzyba bardzo niewygodny!!!!!!!!!! To dlaczego kończyć??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam do siebie napisał, że jest mądry... wezwij medyka lepiej... poki czas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie. jak znam grzyba to on ma to gdzieś co się pisze. on nie ma na to czasu. jest w końcu burmistrzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drobne przejezyczenie, bo jak pisze prasa lokalna, to jest jeszcze burmistrzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jak to mówią wszystko może się zdarzyć, ale Grzyb ma charyzmę on wszystko potrafi załatwić on potrafi i z księdzem i z diabłem zagadać.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę że przeceniasz (zresztą jak wszyscy) jego zdolności i umiejętności, bo to nie charyzma, to tylko poza i wybujałe ego............... szybko się to skończy............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eeee tam zobaczysz, że on zrobi karierę! On będzie w sejmie! Ze zwykłego w-fisty przebije się to jest człowiek, któremu ciągle jest mało. On się nie zadowala teraz tym co ma. A co to jest w ogóle burmistrz...dla niego ha ha śmiechu warte. Grzyb ma większe ambicje. Znam go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest tu ktos kto nie zna tego grzyba? wszyscy go znaja. dziwadlo to jakies.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dziwadło nie dziwadło tylko przystojniacha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie przewodniczacy rady miasta udziela pan wywiadu pani Muszynskiej cytuje" Odwolani czuja sie pokrzywdzeni,... Mysle ze z biegiem czasu uda sie nam to zalagodzic".Pytam w jaki sposob chcecie zalagodzic nieslusznie skrzywdzonych ludzi w okrutny chamski sposob ponizonych a nawet wysmianych w prasie.Pan sie do tego rowniez przyczynil jako przewodniczacy rady.Mowia ze nie informowal pan radnych o sytuacji w ZSS trzymal w tajemnicy (ankieta w szkole cicha kontrola-o wynikach cisza )to sie nie zgadza z podtytulem artykulu "i przesadnie dbac o cisze".Spelnil pan marzenie burmistrza i pomogl rozwiazac szkole .Co pan bedzie z tego mial ze odwolany dyrektor po wygranym procesie sadowym nie bedzie mogl wrocic na zajmowane stanowisko.Rodzice dziekuja panu i nauczycielom zasiadajacym w radzie za taka reforme oswiaty.Byl rozkaz burmistrza i tak ma byc.Zniszczymy go. Ale to sukces ktorego tylko sie wstydzic rado miasta. A wokol tylko "sami swoi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 146

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...