Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarz-pastor, który pomagał biednym wpadł za łapówki

Utworzony przez cwf, 2 lutego 2011 r. o 14:45
Dla OSP badania załatwial
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty CWF jestes z OSP? I Tobie nic nie zalatwil ze tak srasz? Ja tego lekarza spostrzegam jako dobrego człowieka, wielu ludziom pomogł! Na własne oczy widziałem jak osobie bardzo biednej dał na ulicy pewna sume zeby miala za co przezyc do konca miesiaca!!! Czy to zle ze sa na swiecie jeszcze takie osoby ktore pragna pomoc ludziom?...a nie tylko wyzywac od patologii! Ten kto powiedzial-takie swinstwo jest bydlakiem i gownem! Widocznie ma za duzo kasy. Niech sie podzieli z innymi tak jak ten lekarz a nie robi za kabla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....i kto teraz będzie leczył biednych ludzi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilkanaście lat temu, poszłam do doktora Z. (prywatnie) z chorą córką. Zapłaciłam za wizytę i przy okazji poprosiłam o skierowanie do onkologa, ponieważ od pewnego czasu odczuwałam ból w piersi. Doktor Z powiedział, że musi wziąć za to skierowanie, tak jak za wizytę. Zapłaciłam drugie tyle, po czym u onkologa okazało się, że żadne skierowanie nie było potrzebne. Czy doktor Z. tego nie wiedział???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest moim lekarzem rodzinnym, dla mnie osbiście Wielki Człowiek, gdyby ten kaj miał więcej taki obywateli byłby lepszy. Nie wierze w te zarzuty, serce rozdziera że tak łatwo w tym kraju można krzywdzić ludzi, opluwać dorobek życia, ciekawe czy doczekam się artykułu oczyszczającego!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie ten artykuł nie trzyma sie całości, przecież wystarczyłoby aby część rzeczy które rozdał sprzedał i nie musiałby barć "łapowek" a miaby wiele więcej, totalnie bez sensu, nie wierzę w te zarzuty, pewnie dlatego że Inny, szkoda, smutek i żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odezwijci sie ktorym pomogl on mi podal pomocna dlon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tego człowieka osobiście. Dla mnie to wielkie serce. Z tymi łapówkami to nie wierzę w ani jedno słowo. Moim zdaniem szukali haków bo się naraził Plebanowi, bo go pewnie ludzie bardziej szanowali niż jego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jac napisał:
Znam tego człowieka osobiście. Dla mnie to wielkie serce. Z tymi łapówkami to nie wierzę w ani jedno słowo. Moim zdaniem szukali haków bo się naraził Plebanowi, bo go pewnie ludzie bardziej szanowali niż jego.
po co piszecie brednie????????? skoro był taki dobry i rozdawał wszystko za darmo to dlaczego za wszystko brał kase????? do niego chodziło się przecież ze wszystkim prywatnie i ten artykuł jest właśnie o tym . Zwolnienia ,badania lekarskie ,skierowania -za to brał kase i problem polega właśnie na ...braniu a to co rozdawał to nie rozdawał swojego,ale to co wysępił od dobrych ludzi i to często zza granicy -on tylko pośredniczył i to jakos dziwnie się skończyło czy zabrakło sponsorów,czy jakis inny powód?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Uderz w stół... A pleban się odezwie!!! Co prawda w oczy kole??? A lud słyszy że prawda wyzwala!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieść gminna niesie że za darmo to on mówił tylko dzień dobry , wszystko miało swoją cenę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pleban co robi za darmo? Pomodlić się nawet nie chce! A że ludzi leczyć jak pastor nie umie, więc pozazdrościł konkurencji!!! Dodatkowego grosza... Oj nieładnie Panie Plebanie nie ładnie to nie po Bożemu donosić na konkurencje zwłaszcza w tydzień po modlitwach o jedność! To nie po chrześcijańsku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laik patrzy mawam na ręce napisał:
A pleban co robi za darmo? Pomodlić się nawet nie chce! A że ludzi leczyć jak pastor nie umie, więc pozazdrościł konkurencji!!! Dodatkowego grosza... Oj nieładnie Panie Plebanie nie ładnie to nie po Bożemu donosić na konkurencje zwłaszcza w tydzień po modlitwach o jedność! To nie po chrześcijańsku...
Jeśli pastor-lekarz to nie za łpówki tylko za nienależną tacę wpadł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Jeśli pastor-lekarz to nie za łpówki tylko za nienależną tacę wpadł.
"Ty tik tak jesteś czy piernik?!?!?!" Taca jest zawsze i wszędzie zasłużona!!! Nawet jak nie jest!!! A w dodatku jest nieopodatkowana!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.barakkultury.pl napisał:
Poznańskie Dni Kultury Prawosławnej Okno ku wieczności - ikona IV Poznańskie Dni Kultury Prawosławnej „Ikona” http://www.kosciol.pl/images/articles/20091012175834683_1_original.jpg Czy ikona jest obrazem? Czy jest tylko przedmiotem sztuki, a może czymś więcej? Odpowiedzi na te pytania przyniosą IV Poznańskie Dni Kultury Prawosławnej. Głównym tematem spotkań będzie metafizyka ikony. W programie wydarzenia m. in. warsztaty pisania ikon oraz wykłady autorytetów w dziedzinie ikonografii. Szczegółowych informacji udziela: Elżbieta Pabich Fundacja Barak Kultury ul. św. Marcin 80/82 p.329 tel. (061) 64-65-344 Tel. kom. 797 191 898 http://www.barakkultury.pl
Hodigitria Smoleńska , 1482 http://pl.wikipedia.org/wiki/Hodigitria http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/14/Odigitriya_Smolenskaya_Dionisiy.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam lekarza Zabłockiego i nie uwierzę, aby on brał łapówki. To jakaś zemsta ale za co ? za dobro, że leczył ludzi ? On naprawdę jest bardzo dobry lekarz i polecam go wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...