Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Kolejne miasto rezygnuje z wody w butelkach w urzędzie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lipca 2019 r. o 10:50 Powrót do artykułu
hehe - jasne ekologią można przykryć wszystko. Myślę, że po prostu pracownicy urzędu łowili wodę w butelkach do domów, żeby zaoszczędzić na zakupach :) i tyle. więc prezydent się zdenerwował i skazał, że jak są tacy cwani to będą pili kranówę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kranówa jest świetna, szczególnie po przepłynięciu przez kilometry rur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od ubiegłego roku skończyłem z głupotą kupowania wody w plastikowych butelkach. Pije kranówkę z dzbanka z filtrem. W smaku zupełnie żadnej różnicy. Kupowanie wody w butelkach , noszenie do domów i produkowanie ton plastikowych odpadów to jakiś absurd. To jest ta sama woda a dodatkowo ta w plastiku stojącym na słońcu jest zdecydowanie bardziej nie zdrowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kolejne miasto rezygnuje z wody w plastikowych butelkach w urzędzie" rezygnuje z plastykowych butelek i zostawia wodę, czy rezygnuje z wody, a zostawia plastykowe butelki? Niejednoznaczności, wszędzie te niejednoznaczności utrudniające normalne funcjonowanie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ wy dziwni jesteście. Wodę to piją zwierzęta. Ludzie to piją piwo , wino lub wódkę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GMINN0-POWIATOWE BLONDIES NARESZCIE BĘDĄ MOGŁY SPEŁNIĆ SIĘ ZAWODOWO - CZYLI MYĆ SZEFOWI SZKLANECZKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się ustrzeli jakiegoś zwierza w lesie i narobi się kiełbas to co wodą mam zapijać . Zapija się wódką albo piwem. A na libacjach to co się pije .............. wódkę . A jak się ma kaca to co .....też wódką się klinuje albo albo piwem a nie jakąś wodą. W wodzie to się umyć co najwyżej można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piję z butelki, piję z wiadra... Litwiniuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie można tak jak kiedyś pić wody mineralnej z butelek szklanych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kranówa jest świetna, szczególnie po przepłynięciu przez kilometry rur.
 A w czym to przeszkadza? Przeciez tam niktbw butach nie chodzi. A w ziemi jak plynie to lepiej? hahaha, ograniczasz sie. Chcesz byc frajerem kupuj w butelkach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może tak zrezygnować z wody w urzędzie? chyba że ustawowo się należy z powodu upałów. a tak to po kiego? żeby jak towarzysz Wiesław móc dłużej z mównicy p... opsss przemawiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zdania, że picie wody ze szklanych butelek jest nie tylko zdrowsze, ale i smaczniejsze. Można zrobić sobie samemu doświadczenie i przelać wodę do szklanej karafki i potrzymać z 2 lub 3 godziny. Porównać smak z PET (który notabene jest szkodliwy) a z tejże karafki. Ja oferuję wodę w szklanej butelce z dowozem do domu gratis. Woda jest tania. moja strona wodawszkle.eu sami się przekonajcie. A kranówka może jest i dobra gdzieniegdzie, ale płynie dzisiaj albo w starych rurach, albo w plastiku (dzisiaj są głównie rury plastikowe). Zdatna do picia jest ale w przepompowni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...