Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łuków: Rowerzysta zginął potrącony przez samochód

Utworzony przez Kolka, 27 września 2010 r. o 10:40
A może to rowerzysta wjechał pod samochód ? Swojego czasu poruszając się drogą w podlubelskiej wsi zauważyłem przed sobą rowerzystę,założyłem bezpieczny margines i rozpocząłem wyprzedzanie.Nagle ten odbił do środka jezdni dobry metr ????.Co się stało?-Otóż w ten sposób omijał dołek w jezdni.Mógł to zrobić od strony rowu,ale nie...zrobił to właśnie tak.Ludzie są bez minimum wyobraźni a potem obwinia się kierowcę-do dzisiaj przechodzą mi ciarki po skórze. Gdyby wtedy była śliska jezdnia ?.... .Innym razem,w jesienny,pochmurny wieczór coś mi mignęło w światłach samochodu, natychmiast zareagowałem,-dojeżdżam a tu kobieta z dzieckiem na bagażniku.Oboje ubrani w szare ubrania, a jedynym odblaskiem był wąski element odblaskowy na jednym z pedałów.To ten element zauważyłem.Wyjechałem przed tą kobietę i poprosiłem aby weszła do samochodu kiedy ja odejdę na pewną odległość aby sobie uzmysłowiła swoją bezmyślność- nie chciała,coś tam podbąkiwała obwiniając męża.Mąż mężem ale czy nie można włożyć kamizelki odblaskowej ?...do tego też jest potrzebny mąż?????? Wyobraźni rodacy,wyobraźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolka, tej babie nie pomoże edukacja, która chciałeś zaoferować. Ma bezmyślność i brak wyobraźni nie ma leku. Ciesz się, że kobiecie nie przyszło do głowy spojrzeć do tyłu przez lewe ramię - to dopiero jest tragedia. Na palcach jednej ręki stolarza po wypadku z piłą tarczową można policzyć tych, których w tej sytuacji nie znosi do środka jezdni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...