Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Meble Kuchenne

Utworzony przez as, 30 stycznia 2014 r. o 20:45
Szkoda nerwów. Pan bardzo niesłowny. Kilkukrotnie przesuwa terminy montażu. Nie odbier telefonów, nie oddzwania, za to odbiera gdy dzwoni się z obcych numerów i obiecuje gruszki na wierzbie. Szafę zrobił jedna dobrą i nie drogą.... ale zmusić go do pracy ciężko. Wolę dopłacić niż się szarpać miesiącami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam A może meble modułowe? W nowym katalogu rodzinnych wnętrz BRW jest sporo propozycji. Są tam także porady ekspertów i wiele inspirujących fotgrafii. Fajna lektura dla kogoś kto szuka pomysłów na urządzenie mieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne  meble z litego drewna znajdziecie w firmie Belbazaar, mają i meble w klasycznym stylu i takie które pasują do stylu loftowego. Do kuchni mają fajne witryny, bardzo mi sie takie podobają, idealne do aranżacji w stylu retro, przywołują na myśl meble francuskie czy angielskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o dobre meble kuchenne na wymiar to polecam skorzystać z oferty firmy JOPP Design. Mają bardzo dobre meble w uczciwej cenie. Zamawiałem u nich meble jakoś przed wakacjami i do tej pory sprawdzają się znakomicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze są kuchnie wykonane na wymiar, są bardziej funkcjonalne bo przestrzeń jest w 100% wykorzystana, coś takiego szczególnie sprawdza się w małych kuchniach. Takie meble na wymiar produkuje można kupić w Roka69: roka69.pl. My mamy właśnie kuchnię od nich i cieszy nas już prawie trzy lata. Jest solidnie wykonana, z dobrych materiałów, długo nam posłuży, to zupełnie inna jakość niż meble z sieciówek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi chodziło o to, żeby nie tylko meble zamówić, ale też dodatkowe akcesoria, np. do kuchni, w tym systemy szuflad, przybory. Dwóch producentów w Krakowie powiedziało, że tylko meble. Dopiero w Solarz kompleksowa obsługa. Nad całym procesem kompletowania dodatków miałem pełną kontrolę. Wielicka 87, gorąco polecam ekspozycję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z forte sa bardzo dobre i fajnei wygladają  ******forte.com.pl/meble/pokoje/kuchnie.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jednym miejscu zlecałem meble na całą nieruchomość. Chodzi o Solarz w Krakowie. Robią kuchnię, łazienkę, salon, łóżka, co chcesz, a to jednak rzadko spotykane połączenie. Łóżko chyba najbardziej doceniam, bo składna organizacja, wszędzie cichy domyk zastosowany. Ogólnie sporo innowacji w meblach, których nie znajdziesz w marketowych wynalazkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, unikając firmę Caro Meble z Białej Podlaskiej, starszy pan bierze ogromne zaliczki na wykonanie mebli i nie wywiązuje się z umów. Trzeba w sądzie dochodzić zwrotu pieniędzy i nie zawsze się to udaje, ponieważ komornik nad nim "czuwa", tyłu klientów przekręcił. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mega jestem zadowolony z szafy wnękowej pod wymiar którą nam wyprodukowali na Wielickiej w Krakowie (firma Solarz: kuchniesolarz.pl). Pojemna, w jakości Komandora i jest to oryginalny Komandor a nie jakaś imitacja (są autoryzowanym przedstawicielem producenta).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mam do sprzedania trochę ekskluzywnych luksusowych mebli / zestawów z wyższej klasy. Sytuacja wygląda tak, że kiedyś miałem własną firme z ekskluzywnymi meblami i po jakimś czasie przestałem się tym zajmować z powodów osobistych. Do tych czas je trzymałem w budynku który był w trakcie budowy/renowacji ( w dobrych warunkach oczywiście, zapakowane, brak wilgoci i tp. )  I właśnię nadszedł czas kiedy już bliżej końca i muszę je sprzedać. Nie będę się zbytnio rozpisywać poprostu jeśli ktoś był by zainteresowany ich zakupem w linku poniżej podaję wam moją starą stronę, na której po przejściu do zakładki ''Produkty'' możecie se coś wybrać ( ceny do negocjacji ). Strona: dreamplace.pl Przy większych zamówieniach / bądź zakupu wszystkiego będzie większa zniżka Wink  Dostawa przez moją ekipe z montażem ( czas wysyłki około 3 dni ), bądz odbiór osobisty. Link do strony - dreamplace.pl ( kontakty na stronie są nieaktualne !!! ) Także możecie mnie znaleźć na takich portalach jak - allegro bądz olx po wpisaniu frazy - Dream Place Jeśli jesteś zainteresowany pisz najlepiej na Email -  bDaniel32DS@gmail.com Pozdrawiam, Daniel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesłowny, nie powierzyłbym mu zaliczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meble Bordo Robert Sowiński 501-071-141 spod Lublina, a ostatnio ogłasza się z Warszawy
  Niesłowny, nie powierzyłbym mu zaliczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z mojej strony polecam ***adolux-meble.pl, realizowali dla mnie meble w kuchni, ostatnio szafę przesuwną. Zawsze wszystko wykonane z bardzo dobrych materiałów, estetycznie świetnie się prezentuje. Jak ktoś szuka dla siebie dobrego wykonawcy to warto się skontaktować z nimi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaprojektowali mi bardzo ciekawą garderobę w kuchniesolarz.pl/ i jestem zadowolona. Mam w końcu lustro, które nie oszukuje rozmiarów sylwetki. Doszły jeszcze drzwi przesuwne, lekko chodzą. Z każdego elementu szafy jestem zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok nie najgorzej,, warto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecdyowanie polecam firmę  ***s://***eurostal.pl/  mają szeroką ofertę i super ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już od dłuższego czasu korzystam z mebli ma wymiar, robionych w stefpol-meble.pl/ . Są to zarówno meble kuchenne, jak i zabudowa w garderobie. Co ważne, w tym przypadku wycenia i pomiar jest za darmo, więc od razu się dowiemy, ile meble będą nas kosztować. Poza tym firma jest bardzo elastyczna i uwzględnia uwagi swoich klientów. Osobiście zdecydowanie mogę ich polecić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...