Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec - giną psy

Utworzony przez Konrad, 8 lutego 2011 r. o 11:26
W dniu 7 lutego 2011 r. w Międzyrzecu Podlaskim ok. godziny 18:30 z posesji przy ul. Przechodniej zostały najprawdopodobniej skradzione dwa psy (a dokładniej suki) seter irlandzki (Ruda) i mieszaniec (Alma)(wyglądający jak owczarek niemiecki). Po pierwsze proszę o kontakt (podlygracz@wp.pl lub tel. 607 22 87 55) gdyby ktoś mógł i przekazać jakieś informacje na powyższy temat. Jednocześnie poszukuje osób, którym w ostatnim czasie również zginęły/zaginęły jego pupile z informacji uzyskanej od straży miejskiej wiem, iż ostatnio się to wydarzył. Bardzo dziękuje za wszelkie informacje. Podejrzewam, że związane jest to z procederem podlegający normom prawa karnego - jednak nie mam na to dowodów. KS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konrad napisał:
W dniu 7 lutego 2011 r. w Międzyrzecu Podlaskim ok. godziny 18:30 z posesji przy ul. Przechodniej zostały najprawdopodobniej skradzione dwa psy (a dokładniej suki) seter irlandzki (Ruda) i mieszaniec (Alma)(wyglądający jak owczarek niemiecki). Po pierwsze proszę o kontakt (podlygracz@wp.pl lub tel. 607 22 87 55) gdyby ktoś mógł i przekazać jakieś informacje na powyższy temat. Jednocześnie poszukuje osób, którym w ostatnim czasie również zginęły/zaginęły jego pupile z informacji uzyskanej od straży miejskiej wiem, iż ostatnio się to wydarzył. Bardzo dziękuje za wszelkie informacje. Podejrzewam, że związane jest to z procederem podlegający normom prawa karnego - jednak nie mam na to dowodów. KS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Około godziny 18.oo te pieski biegały po ulicy Warszawskiej koło Urzędu Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nalezy sie mandat w takim razie za niepilnowanie psów. Przchodnia ile?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieski? Hmm... ja nic na ten temat nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi się wydaje raczej ze suki poszly w tango krew nie woda;] prosze sie nie przejmowac zatem;) i czekac az wroca z potomstwem ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykastrowane i już się znalazły - zołzy jedne ale, ktoś musiał się przyczynić do opuszczenia nieruchomości. Bardzo dziękuje za wszelką pomoc pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze turek na kebaba je przerobił jako baranina jak byly widziane na warszawskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to w Międzyrzecu jest turek ? i Kebab ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...