Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo. W końcu ktoś zajął się tematem. Na to co wyprawia firma Hades na międzyrzeckim cmentarzu brakuje słów. Kto oddał cmentarz w ręce tej firmy? Tak ogromnych opłat wcześniej nie było. Dlaczego PUK (spółka podlegająca pod miasto) nie może zarządzać cmentarzem, tak jak nowym. Hades traktuje cmentarz jak prywatny folwark, z którego próbuje wycisnąć tyle kasy, ile się da. Nie znam nikogo kto byłby zadowolony z tej firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kto oddał cmentarz? księża, miasto nie miało nic do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie księża, tylko były proboszcz z parafii św. Józefa. Z tego co wiem ks. Infułat mocno o ten cmentarz walczył, ale widocznie nie wystarczyło Mu siły przebicia. Proboszcz od Mikołaja też chyba nie jest zadowolony, niedawno słyszałem plotki, że sam wykupił sobie miejsce na nowym cmentarzu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze Panstwa, mam grob rodzinny obok tego miejsca. Zdjecie przeslane przez wlasciciela domu pogrzebowego jest stare, nie przedstawia stanu faktycznego. Pochodzi sprzed 6-7 lat. Zniszczony nagrobek byl odmawiany kilka lat temu, wyglada zupelnie inaczej, podobnie jak pomnik obok, co z reszta doskonale widac jak porowna sie oba zdjecia. A na temat Hadesa, moglbym wiele powiedziec, tak jak kazdy kto ma grob na tym cmentarzu, ale szkoda slow. Zaklad ma duze wsparcie kosciola, wiec ciezko z nim wygrac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Franciszek jest uczciwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Franciszek jest uczciwy.
Do Zbys. Chyba pan nie zna definicji słowa uczciwość. Czy uczciwy jest człowiek, który próbuje ściągnąć opłaty niezgodnie z obowiązującym prawem? Na grobie moich dziadków przyczepili karteczkę z prośbą o kontakt. Chodziło o uregulowanie należności za grób (dziadek został pochowany w latach 60.). Jednak zgodnie z polskim prawem  opłata co 20 lat za grobowiec murowany wieloosobowy nie obowiązuje. Płaci się tylko za grobowce ziemne. Co by było gdybym nie znała prawa? Ile osób w podobnej sytuacji jak ja zapłaciło z obawy o utratę rodzinnego grobu? To, wg pana, jest uczciwość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...