Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski - Serwis komputerowy

Utworzony przez qqryk, 22 maja 2011 r. o 16:07
WItam, jestem z okolic miedzyrzeca. Powiedzcie mi gdzie najlepiej w miedzyrzecu zaniesc komputer do naprawy? ktory serwis jest najsolidniejszy? Tzn chodzi mi o jakosc uslug itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qqryk napisał:
WItam, jestem z okolic miedzyrzeca. Powiedzcie mi gdzie najlepiej w miedzyrzecu zaniesc komputer do naprawy? ktory serwis jest najsolidniejszy? Tzn chodzi mi o jakosc uslug itp.
jakiego rodzaju masz problem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p napisał:
jakiego rodzaju masz problem ?
nie wiem jakies cuda sie dzieja, to sie resetuje to sie zawiesza, nie znam sie na komputerach nigdy nic sam nie wymienialem dlatego chcialbym zaniesc go do serwisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qqryk napisał:
nie wiem jakies cuda sie dzieja, to sie resetuje to sie zawiesza, nie znam sie na komputerach nigdy nic sam nie wymienialem dlatego chcialbym zaniesc go do serwisu
jeśli to nie wirus to może być problem z ustawieniem wiatraczka i procesor się przegrzewa tak na pierwszy rzut oka, czyli raczej niewielki problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli gdzie polecacie oddac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qqryk napisał:
czyli gdzie polecacie oddac?
Jak nie na Warszawskiej to na Lubelskiej, czy jest jest jeszcze jakaś trzecia ulica ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak nie na Warszawskiej to na Lubelskiej, czy jest jest jeszcze jakaś trzecia ulica ?
Nie pajacujcie z tym tematem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aq napisał:
Nie pajacujcie z tym tematem
No tak, mnie brzucho boli, ale nie proszę o radę, bo wpierwej się zesram niż mi doradzicie. W Międzyrzecu są tylko dobre rady dla jaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No tak, mnie brzucho boli, ale nie proszę o radę, bo wpierwej się zesram niż mi doradzicie. W Międzyrzecu są tylko dobre rady dla jaj.
Nie żryj byle g to nie będziesz miał bulu brzucha. Moja rada - sprawdzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak nie na Warszawskiej to na Lubelskiej, czy jest jest jeszcze jakaś trzecia ulica ?
Brzeska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale sie dowiedziałem :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qqryk napisał:
ale sie dowiedziałem :/
A czego się czubie spodziewałeś? Ze ktoś cię weźmie za rączkę i zaprowadzi gdzie trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bierz kompa pod pachę i wieź do akademików na polibudę w Lublinie lub Warszawie. Tu byle student Ci to za piwo zrobi (oczywiście jeśli problem leży w sprzęcie, to za niego płacisz oddzielnie), a w Międzyrzecu to Ci tylko naściemniają i z kasy obedrą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja odpowiem poważnie; serwis komputerowy na Łukowskiej, na Brzeskiej / tam gdzie rowery/ ew. na Lubelskiej /obok lodów Wójcika/. Ja korzystam najczęściej z tego na Łukowskiej /bo mam do nich najbliżej/ i na razie nie mam zastrzeżeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję jak wyżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20110116121740/bezsensopedia/pl/images/e/ef/Toaleta2.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20110116121740/bezsensopedia/pl/images/e/ef/Toaleta2.jpg
Kurde, ale zestaw! Full wypas. Gdzie takie sprzęcicho można nabyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieki za odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie naprawiają najlepiej drukarki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...