Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy wojewoda w przemówieniu wspomni o tym jaki jak chłopi traktowali powstańców po ukazie carskim o uwłaszczeniu? O tym że powstańcy byli wydawani władzom carskim, przepędzani i bici? Czy te karty naszej historii też "gumkujemy" jako mało wygodne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wojewoda w przemówieniu wspomni o tym jaki jak chłopi traktowali powstańców po ukazie carskim o uwłaszczeniu? O tym że powstańcy byli wydawani władzom carskim, przepędzani i bici? Czy te karty naszej historii też "gumkujemy" jako mało wygodne? Niewygodne, nieznane, pisane przez ignorantów także: PAŃSZCZYZNA, gdzie była na tutejszych terenach?? badając Księgi "usc" trafiałem na włościan i wyrobników, na poddanych nigdy jakoś. Wstydem jest zasłonięcie międzywojennego Pomnika 1963, rocznicowego Bitwy w Białce pod Białą Podlaską, ekranami. MOżna pójść z wycieczką szkolną i sprzątnąć otoczenie i pomnik.  A impra: odwołano bezpieczniejszą część, na świerzym powietrzu, choć u nas nie ma padania ludzi na ulicach, by w ogóle jakieś represje sanitarne, wprowadzać. czyt co z tą edycją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.